загрузка...

Фільм Місто Янголів (1998)

City of Angels
Постер до фільму Місто Янголів (1998)
Хто ще може так зіграти ангела, як Ніколас Кейдж з його вічно сумним поглядом? Мабуть, він був кращим вибором на головну роль в цій пронизливої ​​мелодрамі, з якої ви познайомитеся, починаючи дивитися онлайн фільм Місто ангелів в хорошій якості. Ангели існують. Чи не на небесах, а поруч з нами. Вони - незримі помічники, захисники, і провідники душ, хто покинув тіла. У ангелів немає можливості відчувати все, що відчуває людина. Біль від випадкового порізу, смак ранкової кави, аромат квітів, радість і печаль кохання - все це недоступно ім. Вони приречені на вічність як наших безмовних сусідів, і лише кожен день на сході сонця вони збираються на морському березі, щоб застигнути в катарсис перед пишнотою божественної музики, недоступною людському вуху. Але немає правил без винятків. У рідкісних випадках один з ангелів вирішується "лягти", тобто стати одним з людей. Тому що раптом кольнуло десь в грудях від погляду земної жінки, яка не може, не повинна тебе бачити, але дивиться прямо в твою сторону. Так було з ангелом на ім'я Сет, хто спостерігав за відчайдушною боротьбою доктора Меггі Райс за життя пацієнта. З цього моменту Сет не може забути про Меггі, і в результаті довгих сумнівів вирішується на «падіння». Аби відчувати дотик її пальців ... Цей фільм Місто ангелів дивитися онлайн ви можете у нас на сайті BobFilm. І не чекайте звичайного хеппі-енду. У житті їх не існує.

Інформація про фільм Місто Янголів (1998)

Рік: 1998
Країна: Німеччина, США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Бред Сілберлінг
Основні актори: Ніколас-Кейдж, Мег-Раян Андре Брогер, Денніс Франц, Колм Фіор, Робін Бартлетт, Джоанна Мерлін, Сара Демф, Ронда Дотсон

Фільм Місто Янголів (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам