загрузка...

Фільм Мізерере (2013)

La marque des anges - Miserere
Постер до фільму Мізерере (2013)

Париж, Вірменський собор Святого Іоанна Хрестителя - місце, де можна почути тихі молитви, де святі отці наставляють на шлях істинний, де грішні душі просять про прощення і лунають переливи голосів церковного хору. Здавалося б, більш спокійного і святого місця не можна знайти. Але саме в стінах собору відбувається вбивство, жертвою якого стає Вільгельм Гетц, в минулому чилійський біженець, а зараз - регент хору хлопчиків і органіст храму.

Гетц був знайдений мертвим та з потрісканими барабанними перетинками. Свідків цього страшного вбивства знайти не вдалося. Поліція розслідує цю справу. Однак, парафіянин собору, колишній офіцер поліції на ім'я Лайонел Касдан, не може залишатися осторонь. Він починає власне, природно, неофіційне розслідування. Його напарником стає запальний Френк Салек, співробітник відділу по захисту прав неповнолітніх. Чи вдасться двом прихожанам розкрити вбивство регента? Які секрети доведеться їм дізнатися?

Фільм Мізерере інтригує глядача: як виявилося, Гетц був керівником не одного хору хлопчиків протягом свого життя і в минулому з цих хорів не раз зникали юні вихованці. Тим часом, після першого вбивства в стінах собору було ухвалено ще більш жорстокі злочини. Головні герої Касдан і Салек йдуть по сліду злочинця і їх розслідування виявляється повним небезпек та несподіваних поворотів сюжету. Проте, вони повинні розплутати цей клубок таємниць, який таємничим чином пов'язаний зі старовинним хоралом Мізерере.

У процесі складного і заплутаного аналізу пенсіонер-поліцейський зі своїм напарником відкривають суть подій, що відбуваються - за спиною хормейстера собору виявляється нацистська організація, з якою тепер доведеться зіткнутися віч-на-віч. Можна з упевненістю порадити дивитися фільм Мізерере шанувальникам Жерара Депардьє. Актор не зраджує своїй манері гри: як завжди, правдоподібний і цікавий.

Інформація про фільм Мізерере (2013)

Рік: 2013
Жанр: Трилер
Кіностудія: TF1 Films Production
Режисер: Сільвен Уайт
Основні актори: Жерар-Депардьє Джої Старр, Рюдігер Фоглер, Елена Ногуерра, Марта Келлер, Тьєррі Лермітт, Кевін Меффр, Іван Франек, Жерар Шеллу, Джеймс Жерар

Фільм Мізерере (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам