загрузка...

Фільм Мучениці (2015)

Martyrs
Постер до фільму Мучениці (2015)
Мучениці (2015)

Люсі дитина і вона зникла рік тому, весь цей час пошуки дівчинки не давали результатів, і поліція практично припинила розслідування. І раптом Люсі з'явилася сама, дівчинка не хотіла говорити, де вона була і, головне, що з нею робили, хоча на тілі залишилися сліди страшних тортур. Ця справа так і залишилася нерозкритою, а з роками про все забули. І тільки Люсі мучили кошмари, вона хотіла дізнатися, хто знущався над нею і помститися. За десять років, що пройшли з моменту її повернення, Люсі зібрала великий матеріал на людей, які, на думку дівчини, винні в тій трагедії. У цю історію Люсі втягнула свою кращу подругу Анну, як свідка помсти, яку вона задумала над своїми ворогами з дівоцтва. Тільки в якийсь момент Люсі перестала себе контролювати, дівчині сподобався сам процес, який вона здійснювала над людьми, яких вона звинуватила в своїх дитячих бідах. І тут уже Анна задається питанням, чи Люсі справді мстить їм, чи це все плід її хворої фантазії і вона знущається над невинними людьми.

Інформація про фільм Мучениці (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Blumhouse Productions,Safran Company
Режисер: Кевін Гетц,Майкл Гетц
Основні актори: Тройен Евері Беллісаріо, Кейтлін Кармайкл, Кейт Бертон, Бейлі Ноубл, Тобі Гасс, Лексі ДіБенедетто, Тейлор Джон Сміт, Діана Гоппер, Блейк Роббінс, Пітер Майкл Гец

Фільм Мучениці (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам