загрузка...

Фільм На гребені хвилі (2015)

Point Break
Постер до фільму На гребені хвилі (2015)
На гребені хвилі (2015)

У кожній справі з часом з'являється професіонал, перевершити якого ще довго ніхто не зможе. У фільмі "На гребені хвилі" команда злочинців здійснює пограбування на різних континентах планети. Все відбувається швидко, кожен їх крок прорахований заздалегідь, а їх дії - бездоганні. Недосвідчені поліцейські могли б подумати, що всі скоєні пограбування мають різних виконавців. Але кожну з цих справ об'єднує одна непомітна деталь: всі вони доведені до кінця, а у виконавця відчувається рука фаната екстремального спорту.

Таку разючу зачіпку виявив молодий, але вмілий співробітник ФБР Джоні. Юнак і сам не проти перевірити, на що здатне його тіло. Сплеск адреналіну для нього - найкращий спосіб відпочити. Хлопець виявляється найбільш обізнаним в екстремальних справах. Цей факт стає перевагою в його кар'єрі, адже начальство негайно відправляє Джонні очолити пошуки грабіжників. Тепер він повинен втрутитися в зухвале угруповання. Але щоб потрапити в команду, йому доведеться довести серйозність своїх намірів.

Інформація про фільм На гребені хвилі (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Alcon Entertainment
Режисер: Еріксон Кор
Основні актори: Макс Тіріот, Рей Вінстон, Тобіас Зантельман, Джеймс Легрос, Делрой Ліндо, Боджессі Крістофер, Клеменс Шик, Люк Брейсі, Едгар Рамірес, Тереза Палмер

Фільм На гребені хвилі (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам