Фільм Ніч перед похміллям (2015)

The Night Before
Постер до фільму Ніч перед похміллям (2015)
Ніч перед похміллям (2015)

Ісаак, Ітон та Кріс це три ліпших друга, котрі живуть у великому місті Нью-Йорк і по складеній традиції багато років назад, вони заправляють кожне Різдво разом. Останнім часом у житті героїв виникли деякі зміни, через що це останнє Різдво котре вони зустрічають разом. Ісаак взагалі став сімейною людиною, у котрої незабаром буде маленька дитина. Але не дивлячись на це друзі не хочуть скучати перед телевізором у цю святкову ніч, хлопці збираються відправитись по вулицям нічного міста та відвідати саму веселу та схиблену Різдвяну вечірку. Допомагає цьому ще той випадок, що жінка Ісаака дала йому чарівну коробочку , у котрій було пару видів наркотичних засобів, які він відразу вирішив скуштувати, для початку він вирішив розігрітись грибами а далі понесло.:)
Наші герої на красивому, довгому, лімузині від фірми Ретбул розїжджають по місті, відвідуючи різні клуби, заводять нові знайомства, а саме головне відпочивають так як нібито це останній день в їхньому житті. Вони потрапляють у купу непередбачених, сішних, часом не зрозумілих ситуацій, виходити з котрих прийдеться їм і лише їм самим. Чоловіки хочуть провести саму круту ніч так, щоб запам’ятати це на усе життя та розкажуть згодом своїм дітям, як вони відпочивали колись у свої старі часи з кращими друзями котрі стали другою родиною.
Ця, так сказати подорож, змінить життя наших героїв, хтось знайде своє кохання, хтось зрозуміє що таке сім’я, а хтось зрозуміє хто такі справжні друзі...

Інформація про фільм Ніч перед похміллям (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Columbia Pictures
Режисер: Джонатан Левін
Основні актори: Джозеф Гордон-Левітт, Сет Роген, Ентоні Мекі, Джиліан Белл, Лізі Каплан

Фільм Ніч перед похміллям (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016