загрузка...

Фільм П'ятий елемент (1997)

The Fifth Element
Постер до фільму П'ятий елемент (1997)
Кожні 5 тисяч років десь в космосі пробуджується Вселенське Зло, щоб погубити світову гармонію і безроздільно панувати над всім сущим. І кожен раз необхідна сила, що протистоїть цим підступним задумам. Для цієї мети древній божественний народ винайшов п'ять елементів, які з'єднавшись, здатні дати відсіч хаосу і знищити стрімко розростається Тьму. Ось і тепер інфернальні сили загрожують людству. У середині 23-го століття дослідники виявляють дивний об'єкт в самому центрі Всесвіту, який поглинає матерію і розростається, невразливий перед будь-яким впливом. Виявляється, що загальної катастрофи потурають агенти Зла з нашої Галактики. Ними керує фабрикант, виробник зброї Еммануель Зорг, який мріє про світове панування. Раптово, недалеко від земних рубежів зазнає аварії корабель древньої цивілізації. Ніхто не вижив, але з збереженої ДНК вчені відтворюють одного представника цього благородного народу. Їм надається дівчина Лила, у всьому подібна зі звичайними людьми, але генетично і ментально набагато складніше і досконаліше їх. Вона усвідомлює свою місію: їй належить врятувати Всесвіт і стати п'ятим елементом в стародавньому пристрої, тисячоліттями що зберігався в Єгипті. Це спадщина раси мондошванов, призначене протистояти підступам Зла і в одну мить знищити зростаючий у Всесвіті згусток антиматерії. Відважний нью-йоркський таксист Корбен Даллас мимоволі потрапляє в центр боротьби за майбутнє всього світу. Він рятує Лілу та допомагає їй відшукати всі відсутні елементи для боротьби з набирає силу Темрявою. Але в останню мить своєї місії дівчина жахається всій масі людського гріха. Справа рятує любов, яка і виявляється завжди відсутньою п'ятим елементом в боротьбі зі Злом.

Інформація про фільм П'ятий елемент (1997)

Рік: 1997
Країна: Франція
Кіностудія: Gaumont
Режисер: Люк-Бессон
Основні актори: Брюс-Вілліс, Гарі-Олдмен, Мілла-Йовович Єн Хольм, Кріс Такер, Люк Перрі, Брайон Джеймс, Томмі 'Тіні' Лістер, Чарлі Крід-Майлс, Трікі, Джон Невілл, Джон Блутал, Матьє Кассовіц, Крістофер Фаїрбанк

Фільм П'ятий елемент (1997) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+14 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам