загрузка...

Фільм Палкі втікачки (2015)

Hot Pursuit
Постер до фільму Палкі втікачки (2015)
Палкі втікачки (2015)

Трохи незграбна, але при цьому впевнена в собі й наполеглива офіцер поліції Купер, завжди відмінно справляється з будь-яким завданням, яке їй дають. У її житті не відбувається практично нічого цікавого, адже весь час вона проводить на улюбленій роботі, ганяючись за злочинцями. Але все змінюється в той момент, коли героїня отримує дуже важливе і відповідальне завдання - доставити в інший штат важливу свідка, а за сумісництвом і досить підступну злочинницю Даніелу Рівз, яка є головним свідком у справі проти відомого наркобарона і злочинного боса Вісенте Кортеса. Кортес, дізнавшись про те, що проти нього збираються давати свідчення, посилає своїх людей для усунення мети. Насилу відстрілявшись від злочинців, Купер все ж вдається прихопити з собою важливу свідка і втекти. Але через час ситуація приймає зовсім несподіваний поворот, адже з'ясовується, що тепер за дівчатами полюють не тільки головорізи Кортеса, а й поліцейські. Дівчата нікому не можуть довіряти, їхнього життя опиняються в серйозній небезпеці. Все ускладнюється ще й тим, що тендітна офіцер Купер і спокуслива злочинниця ніяк не можуть знайти спільну мову і сваряться по будь-якій дрібниці, адже у них зовсім різні погляди на життя. Чи зможуть героїні подружитися і об'єднати свої зусилля, адже тільки так можна вижити в цій непростій ситуації?

Інформація про фільм Палкі втікачки (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: New-Line-CinemaMetro-Goldwyn-Mayer
Режисер: Енн Флетчер
Основні актори: Різ-Візерспун Софія Вергара, Метью Дел Негро, Майкл Мослі, Роберт Казінскі, Річард Т. Джонс, Бенні Нівз, Майкл Рей Ескамілья

Фільм Палкі втікачки (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам