загрузка...

Фільм Пен: подорож до Небувалії (2015)

Pan
Постер до фільму Пен: подорож до Небувалії (2015)
Пен: подорож до Небувалії (2015)

Пітер Пен подобається багатьом дітям, однак ніхто не знає його минуле. Пітер зовсім не пам'ятає своїх рідних, матір і батька. Ще новонародженим мати віднесла Пітера в притулок і малюкові доводилося рости у важких умовах.

Проте вибору у малюка не було. Притулок - це те місце, де дітям не вистачає тепла і турботи, батьківської любові. У притулку, де ріс Пен, були встановлені свої правила і закони, яких слід було дотримуватися. Разом зі своїм другом Пітер знаходить свою особисту справу, де лежить лист його матері. У ньому було сказано, що Пітер не проста дитина і навіть якщо вони не зустрінуться в цьому світі, то в іншому рано чи пізно вони все-таки побачаться.

Якось сталася одна неймовірна подія - вночі над притулком повис літаючий корабель. З нього вийшли невідомі люди, які забрали з собою кілька дітей, в числі яких був і Пітер. На кораблі діти помчали в раніше незвідану для них країну під назвою Небувалію.

У цій країні дітей чекають неймовірні пригоди, де вони познайомляться з невідомими істотами. Завдяки здібностям Пітера життя в Небувалії зможе змінитися знову.

Інформація про фільм Пен: подорож до Небувалії (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Джо Райт
Основні актори: Хю-Джекман Леві Міллер, Гаррет Гедлунд, Руні Мара, Аділь Ахтар, Нонсо Анозі, Аманда Сайфред, Кеті Берк, Льюїс МакДугалл, Джек Чарльз, Бронсон Вебб, Майк Шеперд, Браян Бовелл, Курт Егіаван, Джиммі Ві, Пол Гантер, Спенсер Відлінг, Дін Нолан

Фільм Пен: подорож до Небувалії (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам