Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Перевага (2014)

Transcendence
HD 1080p Постер до фільму Перевага (2014)

Дивитись онлайн українською Перевага (2014)

Видатний дослідник в галузі вивчення штучного інтелекту Доктор Уілл Кастер працює над створенням комп'ютера, який, за його словами, зможе досягти стану «переваги» (тобто, технологічної сингулярності), перевершивши розум всього людства і зібравши в собі всі знання і досвід, накопичені людьми . Однак радикальне анти-технологічне угруповання RIFT (букв. «Революційна незалежність від технології») здійснює серію терактів, знищуючи основні лабораторії з розробки штучного інтелекту, вбиваючи багатьох дослідників і смертельно ранячи самого Уілла кулею, отруєної полонієм. Уїллу залишається жити не більше п'яти тижнів.

Дружина Уїлла Евелін і кращий друг Макс Вотерс дізнаються, що один з убитих вчених встиг створити алгоритм запису мозкової активності, тобто створення комп'ютерної копії розуму. Використовуючи алгоритм, Евелін копіює свідомість Уілла на жорсткі диски суперкомп'ютера PINN, створеного Кастером раніше, і хоча тіло Уілла вмирає, його розум відроджується в машині. RIFT, що стежили за процесом, не встигають знищити Уїлла, і той завантажує себе в Інтернет, стаючи недосяжним. У цій формі він володіє безмежними розумовими здібностями (як і передбачав за життя), які використовує щоб розкрити уряду особистості більшості учасників RIFT (добившись тим самим їх арешту). Лідер RIFT Брі, залишки її організації та захоплений ними Макс ховаються в глухому лісі, де Уїлл не може їх знайти через відсутність інфраструктури. Поступово Брі переконує Макса, що Уїлл небезпечний, але той не бачить способу як-небудь зупинити розум, що перевершує будь-яку людину.

У вигляді штучного інтелекту Уїлл заробляє величезну суму грошей, купуючи місто Брайтвуд в пустелі і будуючи там лабораторію, яка має стати вмістилищем його розуму. Через два роки напівмертве місто процвітає, а Уїлл розробляє величезну кількість технологій, включаючи наноремонт і здатність лікувати будь-які рани і хвороби, змінювати клімат, очищати воду і атмосферу. Однак, коли Уїлл рятує від смерті пораненого доглядача міста, Евелін усвідомлює, що в результаті той став наполовину машиною, підключеної до Уїлла і володіє надлюдською силою. Вона починає побоюватися, що Уїлл втрачає свою людяність і, як всякий розум, прагне до еволюції, до стану, в якому він здатний буде замістити примітивне органічне життя, привівши все людство до «вищості». Уілл навіть відтворює власне тіло, фактично воскреснувши з мертвих.

RIFT намагаються розкрити експерименти Уілла світу, але замість бажаного результату добиваються лише паломництва в Брайтвуд великого числа людей з обмеженими можливостями, нікому з яких Уїлл не відмовляє: кожен пройшов процедуру «вознесіння» підключається до його мережі. Колишній колега Уілла Джозеф Таггер приїжджає в Брайтвуд і, задавши Уїллу просте питання («доведи, що в тебе є самосвідомість») розуміючи, що хоч штучний інтелект і володіє спогадами і характером Уїлла, але все одно залишається сутністю, відкинувшою мислення людини. Залишивши місто, Джозеф і агент ФБР (що колись розслідував справу RIFT) вирішують знищити Уїлла, для чого об'єднують зусилля з RIFT (щоб згодом, якщо знищення Уілла призведе до краху технологічної цивілізації, звинуватити їх в події).

Захопивши зразок коду Уїлла, Макс створює комп'ютерний вірус, здатний відключити Уілла (і, як наслідок, всю інфраструктуру людства, підключену до Мережі). Евелін, також схоплена після сварки з Уіллом, погоджується пронести вірус в своєму тілі, так як вона єдина, кого Уїлл допустить в свою свідомість і, щоб врятувати від смерті, погодиться завантажити у власне ядро копію її зараженого розуму. Однак RIFT і військові, не давши Евелін шансу переконати Уілла завантажити її розум в машину, відкривають вогонь по лабораторії, смертельно ранячи Евелін і пошкоджуючи сонячні батареї. Нанотехнології Уілла без єдиної жертви відбивають напад, після чого Брі погрожує вбити Макса, якщо Уїлл не завантажить вірус сам. Без енергії, Уїлл не може одночасно зцілити рани дружини і завантажити вірус. Зрештою, він визнається Евелін, що змінити світ завжди було її мрією, і все, що він робив, він робив заради неї. Добровільно заразивши сам себе, Вілл відключається, помираючи разом з дружиною вдруге. Разом з ним, відключається і вся електроніка по всьому світу, так як вся Мережа була частиною Уїлла.

Через три роки, поки людство повільно відновлюється після краху, Макс знаходить сад Уїлла і Евелін, в якому випадково знаходить останній вцілілий зразок наночастинок Уїлла, що врятувався від вірусу.

Показати деталі фільму

Фільм Перевага (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.3/10 (190,301 голосів)
Рейтинг: 7.9/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам