загрузка...

Фільм Перевізник. Спадщина (2015)

The Transporter Refueled
Постер до фільму Перевізник. Спадщина (2015)
Перевізник. Спадщина (2015)

Перезапуск кримінально-гоночної франшизи; тепер без Стетхема.

Відставний найманець Френк Мартін мешкає на Лазурному березі, а на життя заробляє виконанням індивідуальних замовлень з перевезення людей і вантажів, як правило, не особливо законних. У героя трьох ділових правила (не змінювати умов угоди; не називати імен; не відкривати посилку), але їх, звичайно, доводиться раз у раз порушувати, оскільки світ навкруги не ідеапен. Згода покатати по околицях красуню Анну і трьох її блондинок-асистенток аукаєтся для Френка шквалом проблем. Виїзд-другий, і ось вже герой стає співучасником пограбування банку, а його тато захоплений в заручники. Після цього, зрозуміло, умови угоди кардинально змінюються, посилки розкриваються, потрібні імена доводиться вигризати з опонентів буквально з м'ясом. Третій «Перевізник» вийшов у 2008-му - достатньо, на думку продюсера Люка Бессона, давно, щоб аудиторія занудьгувала по зиґзаґам і віражам у виконанні благородного гонщика і беспредельщика. У перезапущена «Перевізнику» машини новіші, трюки поефектніше, а в головній ролі замість Стейтема - Ед Скрейн, Дааріо Нахаріс з третього сезону «Ігри престолів», заради цього проекту покинув серіал. Але в цілому стилістичні зміни не грандіозні: у головних опонентів у героя - як і раніше затребувані на екрані комічні і люті російські мафіозі.

Інформація про фільм Перевізник. Спадщина (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: EuropaCorp,TF1 Films Production,Fundamental Films
Режисер: Камілль Деламарре
Основні актори: Ед Скрейн, Рей Стівенсон, Лоан Чабанол, Габріелла Райт, Татьяна Пайкович, Радівойє Буквич, Ноемі Ленуар, Самір Гесмі

Фільм Перевізник. Спадщина (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам