загрузка...

Фільм Пікселі (2015)

Pixels
Постер до фільму Пікселі (2015)
Пікселі (2015)

Пікселі (2015) - фільм комедія про напад прибульців на Землю. Сюжет полягає у тому, що люди наштовхнулись на прибульлів, які вирішили захопити планету новим дуже не звичайним способом.

Прибільці довго слідкували за людською цивілізацією і згауючи роки коли у людей тільки починався процес розвитку цифрової техніки, яка тоді була не якісна графіка, вони вирішують створити монстрів у вигляді неякісних піксельних зображень, які мають завоювати планету.

Для порятунку планети, яку як завжди рятує США, призначаєть найкращих геймерів 80-х років, так як тільки вони знають як боротися з цими піксельними монстрами. На цю групу геймерів покладена велика відповідальність, так як вони і тільки вони мають врятувати планету від цих загарбників. У головній ролі цього фільму знімається всім відомий Адам Сендлер.

На даній сторінці ви можете скачати торрент або подивитися онлайн Пікселі (2015) в хорошій якості та з українською озвучкою в будь який час доби.

Інформація про фільм Пікселі (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Кріс-Коламбус
Основні актори: Адам-Сендлер, Кевін-Джеймс, Шон-Бін Мішель Монаган, Пітер Дінклейдж, Джош Гад, Брайан Кокс, Ешлі Бенсон, Джейн Краковскі, Роб Арчер, Томас МакКарті, Денніс Акаяма

Фільм Пікселі (2015) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+11 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам