загрузка...

Фільм Пірати (1986)

Pirates
Постер до фільму Пірати (1986)

Фільм розповідає про пригоди безстрашного піратського капітана Реда і його відданого помічника молодого патріота-француза на прізвисько «Жабеня». 4 роки до подій фільму вони проводять на безлюдному острові, потім їх підбирає іспанський галеон. Ред дізнається, що корабель везе золото інків. Тому відважний пірат піднімає бунт на кораблі і разом з іншими матросами захоплює владу... Отримавши корабель «Нептун» в розпорядження Ред виявляє на ньому трон індіанського вождя зроблений з чистого золота. Піднявши на кораблі «Веселого Роджера», він бере курс на острів контрабандистів щоб продати там бранців з корабля і розібратися з одним боржником. На острові розпочався розгул в честь, дивом уцілілого капітана Реда і Жабеняти, полонені іспанці тим часом за допомогою п'яниці адвоката з відрізаним мовою зуміли звільниться (поки більшість піратів на острові), повернути собі корабель і втекти. Капітан Ред на гроші, отримані від боржника купує інший корабель і відправляється в погоню. В руках у піратів залишилася племінниця намісника Маракайбо. Ред, Жабеня, негр матрос, і заручниця переодягнувшись ченцями відвідують дядька-намісника після недовгих тортур він пише папір про видачу трону «монахів». Але при перевезенні трону з ними трапилася дуже цікава проблема... Пізніше їх помітив патруль і їх заточили у в'язницю в очікуванні шибениці. Племінниця намісника закохалася в Жабеняти, але повинна була разом з троном повторно відправиться в Іспанію на «Нептуні». В цей же ранок засуджених звільняють пірати і вони знову відправляються в гонитву. Вони наздоганяють галеон, і починається остання сутичка.

Інформація про фільм Пірати (1986)

Рік: 1986
Країна: Франція, Туніс
Кіностудія: Carthago Films S.a.r.l.
Режисер: Роман Поланскі
Основні актори: Кріс Кампьон, Деміен Томас, Річард Пірсон, Олу Джейкобс, Рой Кіннер, Білл Фрейзер, Ферді Мейн, Девід Келлі, Владислав Комар, Волтер Меттау

Фільм Пірати (1986) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам