Фільм Подарунок (2015)

The Gift
360p Постер до фільму Подарунок (2015)

Дивитись онлайн українською Подарунок (2015)

Подарунок (2015)

Саймон - професійний жокей. У нього не все ладиться з молодою дружиною, красивою і злегка навіженою Робін, і вони намагаються відновити стосунки. Робота дозволяє герою фільму особливо не піклуватися про шматок хліба, життя розплановане і спокійне, а друзі завжди виручать. І коли в житті Саймона з'являється старий приятель, колишній однокласник Гордо, подружжя спочатку радіють новій людині, яка допоможе розрядити напруження, що виникло в їхній родині.

Але милий, незграбний і добродушний Гордо володіє масою дивацтв, які здатні насторожити будь-яку розумну людину. Старий друг робить Саймону подарунок, що нагадує тому про деякі події минулого, які він хотів би забути. Яку мету переслідує його приятель? Можливо, він хоче оприлюднити факти ганебного минулого, або це банальний шантаж в особистих цілях. Поступово нагнітається обстановка і відчуження від дружини не проходять для Саймона дарма, і він зривається...

Показати деталі фільму

Фільм Подарунок (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (97,950 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам