Фільм Прогулянка висотою (2015)

The Walk
Постер до фільму Прогулянка висотою (2015)
Прогулянка висотою (2015)

За всю свою історію свого існування людство багато чого досягло у всіх галузях. Світові досягнення, що послужили розголосом в підручниках з історії, а також світових енциклопедіях, зустрічаються людині, цікавиться даною темою часто на їх сторінках. Багато трюків, які отримали всесвітнє визнання у людей, можливо повторити, і вони були продубльовані, поліпшені іншими, не менш талановитими і прагнуть до успіху людьми.

Світові рекорди мають властивість побиватися, але лише один рекорд, особисте досягнення однієї людини ніхто досі не зміг побити. Цей світовий рекорд, особистісне досягнення належить одному з канатоходців, що проживають на території сучасних Сполучених Штатів Америки. Людина, про яку йде мова в даній біографічної кінострічці, подолав страх, зумів витримати випробування, яке він сам для себе приготував, залишивши свій незгладимий слід в історії людства. Він пройшов значну відстань на великій висоті по канату, протягнутому між двома великими хмарочосами. Саме завдяки його волі і прагненню до даного досягненню, а також завдяки його батькові і друзям, цей канатоходець зміг виконати свій неповторний трюк, прогулявшись на висоті, нескореної поки що ще ніким.

Інформація про фільм Прогулянка висотою (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Sony Pictures
Основні актори: Джозеф Гордон-Левіт, Бен Кінгслі Шарлотта Ле Бон, Стів Валентайн, Джеймс Бедж Дейл, Бен Шварц, Бенедикт Семюел, Деніел Аррош, Джейсон Делайн

Фільм Прогулянка висотою (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016