загрузка...

Фільм Проти шторму (2016)

The Finest Hours
Постер до фільму Проти шторму (2016)
Проти шторму (2016)

Дія розгортається в США, 1952 р. Недалеко від півострова Кейп-Код назріває справжній шторм і він збирається забрати життя тих, хто опинився тут. Два нафтові танкери знаходилися неподалік в той час, коли хмари на небі збиралися. Піднявся вітер, вода накрила танкери. Корабель дає тріщину і безодні Атлантичного океану починають поглинати його. Здається, що виходу немає, адже у моряків немає навіть можливості скористатися рятувальними шлюпками: хвилі раз у раз забирають речі, які опинилися на кормі. Впоратися із ситуацією може лише берегова охорона, яка йде на відчайдушні заходи заради порятунку тих, хто вижив.

Відважний Берні Веббер - відданий співробітник берегової охорони, який вважає цю роботу своїм покликанням. Незважаючи на небезпеку, він вирішує врятувати команду моряків і вирушає в дорогу. Йому належить опинитися в самому епіцентрі жахливого шторму, що руйнує все на своєму шляху. Все, що є у Веббера - дерев'яні човни і він має намір з їх допомогою зробити майже неможливе - вирвати потопаючих людей з лап жахливої ​​стихії. Чи вдасться Берні і його команді врятувати життя потопаючих?

Інформація про фільм Проти шторму (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Крейг Гіллеспі
Основні актори: Бен-Фостер Ерік Бана, Холлідей Грейнджер, Джон Ортіс, Кайл Галлнер, Джон Магаро, Грем МакТавіш, Майкл Реймонд-Джеймс, Кріс Пайн, Кейсі Аффлек

Фільм Проти шторму (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+25 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам