загрузка...

Фільм R.I.P.D. Примарний патруль (2013)

Rest in Peace Department
Постер до фільму R.I.P.D. Примарний патруль (2013)
Поліцейський з Бостона на ім'я Нік і його напарник Боббі під час операції по захопленню партії героїну випадково знаходять валізу з золотом. Поділивши коштовності порівну, вони вирішують нікуди не повідомляти про знахідку. Але хлопця мучить совість і він повідомляє партнеру, що має намір здати свою частку державі. Боббі начебто погоджується вчинити так само, але під час чергової операції зрадницьки розстрілює Ніка. Убитий поліцейський не потрапляє на Страшний Суд, подібно до більшості небіжчиків. Йому, з огляду на його надзвичайних навичок роботи в спецназі, пропонують послужити в аналогічній структурі - Примарному патрулі, в завдання якого входить відстеження та арешт мерців, які не побажали з'явитися в пекло за вердиктом, а вирішили самовільно залишитися в світі живих. Новому співробітнику призначають напарника Роя, що працює в патрулі з 1800 року. Вони разом потрапляють на похорони головного героя, де він намагається звернутися до своєї колишньої дружини, але та його не впізнає. Виявляється, всім співробітникам «видана» нова зовнішність і молода людина виглядає як старий китаєць. На першій справі від них втікає один з мерців, залишивши після себе шматок золота, як дві краплі води схожий на зразки, знайдені поліцейськими при житті. Спроба розслідування походження осколка привела знову до Боббі - виявляється, що він скуповує всі подібні фрагменти і вже заволодів часткою Ніка, захованої в саду. Виявилося, колишній напарник теж законспірований мрець, а золото потрібно йому для відтворення стародавнього магічного артефакту, здатного обернути назад Колесо Сансари, щоб покійні знову повернулися на Землю. Героїчними зусиллями Ніку і Рою вдається зупинити зловмисника і зруйнувати побудований ним агрегат до того, як покійники досягли світу живих.

Інформація про фільм R.I.P.D. Примарний патруль (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Режисер: Роберт Швентке
Основні актори: Раян Рейнольдс, Джефф Бріджес, Кевін Бейкон, Мері-Луїз Паркер, Роберт Неппер, Стефані Зостак, Маріса Міллер, Джеймс Хонг, Майк О’Меллі, Девін Ретрей

Фільм R.I.P.D. Примарний патруль (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам