загрузка...

Фільм Рок-н-рольщик (2008)

RocknRolla
Постер до фільму Рок-н-рольщик (2008)
Троє лондонських бандитів - Мямля, Красунчик Боб і Раз-Два - повинні кримінальному авторитету Ленні Коулу два мільйони фунтів. Той в цей час домовляється з олігархом Юрієм Омовічем про угоду в 7 млн. Крім грошей, російський дає партнеру свій талісман - картину. Він не знає, що його бухгалтерка, красуня Стелла, вже найняла Раз-Два, щоб він пограбував інкасаторів. Незабаром стає відомо, що прийомний син Ленні, зірка рок-н-ролу Джонні Фунт, потонув, впавши з яхти. Але це не всі неприємності - крім втрати пасинка, у кримінального боса вкрали і картину. Один із грабіжників, Красунчик Боб, скоро сяде в тюрму, і його друзі влаштовують йому «отвальную». У цей час Коул вже з'ясував, хто повів твір мистецтва - Джонні, який зовсім не загинув в море. Омовіч просить свою картину назад - без талісмана йому не щастить у справах, а коли він дізнається про пограбування, то підозрює самого Ленні і ламає йому ноги ключкою для гольфу. Рок-зірка тим часом загруз в наркотиках, коли він зустрічається з прийомним батьком, той пересувається в інвалідному кріслі. Розлютившись, він стріляє в хлопця, ранить його в живіт і дає команду своїм людям вбити його. Але Джонні з приятелями беруть верх в бійці, а потім він відкриває правду про Ленні - той є інформатором влади. Помічник боса Арчі в люті топить стукача і займає його місце. У фіналі Джонні позбавляється від наркозалежності, а новий авторитет дарує йому картину-талісман.

Інформація про фільм Рок-н-рольщик (2008)

Рік: 2008
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Гай-Річі
Основні актори: Джерард-Батлер, Марк-Стронг, Том-Гарді Том Вілкінсон, Тенді Ньютон, Ідріс Ельба, Карел Роден, Тобі Кеббелл, Джеремі Півень

Фільм Рок-н-рольщик (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам