загрузка...

Фільм Сайлент Хілл 2. Звільнення (2012)

Silent Hill: Revelation 2
Постер до фільму Сайлент Хілл 2. Звільнення (2012)

Фільм «Сайлент Хілл 2» - це не рядовий фільм жахів з посередніми спецефектами, а справжня повна божевільних пригод історія, яка сталася з головною героїнею після її 18 дня народження. Мила і скромна дівчина на ім'я Хізер звикла переїжджати з місця на місце, міняючи школи, будинки і оточення. Єдиним, хто завжди залишався з нею поруч, був її батько. Тато і дочка довго і наполегливо ховалися, але злі сили йшли за ними по п'ятах. Під час чергової зупинки батько Хізер зник. На місці його зникнення дівчина виявила намальований на стіні знайомий окультний символ і напис «вирушай в Сайлент Хілл». Тепер головній героїні належить згадати, де і коли вона вже зустрічала цей незвичайний знак і яке його значення. Але темні сили не дають бідній дівчині спокійно все обміркувати. Вони переслідують Хізер завжди і всюди. Волею випадку в небезпечну пригоду виявляється втягнутий і друг Хізер з нової школи. Тепер від рішучих дій головної героїні залежать життя вже двох осіб.

Інформація про фільм Сайлент Хілл 2. Звільнення (2012)

Рік: 2012
Кіностудія: Anibrain Digital Technologies
Режисер: Майкл Дж. Басет
Основні актори: Мартін Донован, Дебора Кара Унгер, Роберто Кампанелла, Ерін Піт, Пітер Отербрідж, Джеферсон Браун, Мілтон Барнс, Хізер Маркс, Рейчел Селан, Аделаїд Клеменс, Кіт Гарінтон, Шон Бін, Кері-Ен Мос, Рада Мічел, Малкольм МакДауел

Фільм Сайлент Хілл 2. Звільнення (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам