загрузка...

Фільм Серцеїдки (2001)

Heartbreakers
Постер до фільму Серцеїдки (2001)
Чарівні авантюристки і фатальні красуні Макс і Пейдж Коннерс пов'язані родинними узами. Це мати і дочка, які знаходять чергового успішного бізнесмена і вирішують зменшити його стан. За планом старша з сімейства зваблює простачка Діна, але позбавляє його шлюбної ночі. Нова "секретарка" дружина, роль якої виконує Пейдж, намагається спокусити чоловіка. Макс застає їх в недвозначною позі і вимагає розлучення з компенсацією. Потім красуні відправляються в Майамі і доглядають чергового мільярдера. І знову за його охмурення береться Макс Коннерс. Старий і багатий виробник сигар не може встояти перед принадами російської емігрантки, в роль якої вдало увійшла жінка. У цей час Пейдж знайомиться з барменом Джеком. Макс вже отримує пропозицію руки і серця, але старий випадково вмирає, поперхнувшись. А тут ще оголошується Дін, охоплений жагою помсти, але ще закоханий в колишню дружину. Ситуація здається безвихідною, але раптово з'ясовується, що Джек є власником бару і спадкоємцем мільйонів. Тепер і Пейдж надається можливість показати себе. Без праці вона спокушає молодого людини. Але дівчина усвідомлює, що і сама відчуває до нього справжні почуття. Після весілля Макс пробує зачарувати Джека. Після безуспішних спроб вона просто обпоюють бармена.Пейдж не знає про те, що зради не було і вимагає розлучення. Убитий горем молода людина віддає їй права на бар. Дівчина страждає, і Макс не витримує цього. Вона розповідає дочки всю правду, після чого Пейдж мириться з коханим. Ну а сама красуня Коннерс повертається до Діну. Разом їм ще належить нанести візит у відповідь подрузі Макс і повернути свої гроші.

Інформація про фільм Серцеїдки (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: Metro-Goldwyn-Mayer
Режисер: Девід Міркін
Основні актори: Дженніфер-Лав-Хюіт, Джейсон-Лі, Зак-Галіфіанакіс Сігурні Вівер, Рей Ліотта, Ен Бенкрофт, Джефрі Джонс, Джин Гекмен, Нора Данн, Хуліо Оскар Мечосо, Ріккі Джей

Фільм Серцеїдки (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам