загрузка...

Фільм Сестри (2015)

Sisters
Постер до фільму Сестри (2015)
Сестри (2015)

Сюжет фільму «Сестри» - можливість для вже дорослих Кейт і Мори шумно попрощатися з будинком батьків, виставленим на продаж. Подружжя Бакі і Діна Елліс просять дочок приїхати на малу батьківщину і розібрати речі в своїй кімнаті. Батьки більше не мають потреби в такій кількості квадратних метрів і хочуть переїхати в поселення для пенсіонерів, де їм буде комфортніше. Мора і Кейт сприймають новини не так спокійно, як хотілося б, влаштовуючи сцени і вичитуючи старших Елліс за ігнорування інтересів дітей. Але Бакі і Діна непохитні, хоча вони і дозволяють донькам наостанок відірватися в будинку їхнього дитинства, але в межах розумного. Дружні та такі різні Кейт і Мора хочуть влаштувати вечірку, де мають намір помінятися ролями. Дика Кейт в юності відривалась по повній, а Мора була зібраною і відповідальною, стежила за порядком і допомагала всім без винятку. Тепер же відповідати за безпеку буде Кейт, а Мора постарається звабити нового знайомого Джеймса, теж запрошеного на свято. Сестри ретельно відбирають гостей, пригадуючи заслуги кожного на ниві розгулу з минулого, тільки ось всі колишні друзі стали серйозними і, здається , забули, як це веселитися, не думаючи про наслідки. Нудні розмови і купа незручних моментів могли вбити «Повернення на острів Елліс» вже в зародку, проте Кейт і Мора піднімають градус вечірки, остаточно усвідомивши, що більше їм ніколи не вдасться повеселитися в стінах рідної домівки.

Інформація про фільм Сестри (2015)

Рік: 2015
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Джейсон Мур
Основні актори: Емі Полер, Тіна Фей, Джон Сена, Джон Легуізамо, Джеймс Бролін, Адріан Мартінез, Даянн Віст, Мая Рудольф, Айк Барінголтц, Медісон Девенпорт

Фільм Сестри (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам