Фільм Шерлок Холмс: гра тіней (2011)

Sherlock Holmes: A Game of Shadows
Постер до фільму Шерлок Холмс: гра тіней (2011)

Дивитись онлайн українською Шерлок Холмс: гра тіней (2011)

Знаменитий англійський сищик всіх часів Шерлок Холмс знову з головою занурюється в нову пригоду. Шерлок Холмс підозрює, що за вбивством принца Австрії, якісно замаскованого під самогубство, коштує не хто інший, як професор Моріарті. Шерлок вважає, що саме це злочини стане початком довгої і заплутаною гри математичного генія, яка може вплинути на хід історії.
Його вірний товариш Джон Уотсон незважаючи на підготовку до весілля з Мері, вирішує відправитися на пошуки Моріарті, поки він не встиг здійснити підступний план і розв'язати справжню війну. До компанії Шерлока і Ватсона мимоволі приєднується підступна циганка Сім. Умісти їм доведеться пройти багато випробувань у Франції. Німеччини та Швейцарії. Їм доведеться добре попрацювати, щоб не дозволити Моріарті, який завжди на крок їх випереджає, зібрати свою зловісну мозаїку і здійснити задумане.

Показати деталі фільму

Фільм Шерлок Холмс: гра тіней (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам