загрузка...

Фільм Шерлок Холмс (2009)

Sherlock Holmes
Постер до фільму Шерлок Холмс (2009)
Англія, 1890 рік. Знаменитий детектив Шерлок Холмс і його вірний друг доктор Ватсон зупиняють останнім ритуальне жертвопринесення, яке хоче зробити ексцентричний лорд Блеквуд. Вбивцю засуджують до смерті через повішення, а Холмс на найближчі три місяці залишається без цікавої справи. Однак через деякий час його запрошує на зустріч його давня знайома - хитромудра злочинниця Ірен Адлер, з якої в минулому у героя були непрості відносини. Ірен пропонує Холмсу гроші за те, щоб він знайшов рудого карлика на ім'я Люк Ріерден. Герой відмовляється, але зрозумівши, що замовлення виходить не від самої Ірен, вирішує простежити за тим, хто її таємничий наймач. Тим часом в поліції Лондона справжній переполох: покійний лорд Блеквуд «повстав з мертвих»! Його могильна плита виявляється вибита зсередини, а замість тіла покійного там виявляється труп невідомого карлика. Згодом з'ясовується, що саме він - зниклий Ріерден. Холмс завжди рішуче береться за цікаву справу, а Ватсон всіляко йому в цьому допомагає, адже на кону стоїть його репутація як лікаря: саме він констатував смерть Блеквуда. Герої відправляються в будинок Ріердена і з'ясовують, що він був знайомий з лордом, можливо, навіть працював на нього. Герої могли б дізнатися більше, але їм заважають підручні Блеквуда, які вриваються в будинок і знищують все результати його таємничих експериментів. Поки Ватсон пояснює свою відсутність своїй нареченій Мері, Холмса викрадає секретне окультне суспільство - Храм Чотирьох Орденів. Керівництво ордена, високопоставлені чиновники Великобританії, просять героя у що б то не стало зупинити Блеквуда, який зумів налякати своєю темною магією всіх членів парламенту. Холмс розуміє, що ніякої магії немає, Блеквуд обачливо планує кожне вбивство. І таким, ймовірно, стане вибух парламенту Великобританії. Герой збирається запобігти цьому злочин, але на його шляху встає куди більш сильний і небезпечний ворог - професор Моріарті.

Інформація про фільм Шерлок Холмс (2009)

Рік: 2009
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Гай-Річі
Основні актори: Роберт-Дауні-Молодший, Рейчел-Мак-Адамс, Джуд-Лоу Марк Стронг, Едді Марсан, Роберт Мейллет, Джеральдін Джеймс, Келлі Райлі, Вільям Х'юстон, Ганс Метісон

Фільм Шерлок Холмс (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам