загрузка...

Фільм Шпигун / Шпигунка (2015)

Spy
Постер до фільму Шпигун / Шпигунка (2015)
Шпигун / Шпигунка (2015)

У комедійному бойовику "Шпигун" спеціальний агент ЦРУ зовсім випадково вбиває важливого лиходія, що мав інформацію про місцезнаходження ядерної бомби. У всьому винна алергія на пил. Чоловік випадково натискає на курок, чхнувши. Тепер злодій мертвий, а бомба може вибухнути в будь-який момент. Чи є шанс відшукати її? Потрібно проникнути в будинок Рейни Боянової, яка має відношення до цієї жахливої зброї, здатній знищити мільйони чоловік. Агент гине під час виконання операції. Зі штабу за ним стежить спеціальна помічниця, яка повідомляє всі необхідні відомості. Але й вона не справляється зі своїм завданням. Сьюзан звинувачує себе у смерті цього агента. Вони довгий час працювали в парі: чоловік «в полі», а жінка зі штабу. Але їх відмінній команді прийшов кінець. І все ж бомбу необхідно знайти. Але як? Боянова знає в обличчя всіх оперативників ЦРУ. А це означає, що залучити можна тільки того агента, який ніколи не працював поза штабом. І Сьюзан ідеально підходить для цієї роботи. Вона стає оперативним агентом, але все йде не за планом. Хтось постійно намагається зірвати операцію. І жінка починає здогадуватися, що в управлінні є зрадник, який ділиться інформацією зі злочинцями.

Інформація про фільм Шпигун / Шпигунка (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Пол Фейг
Основні актори: Мелісса-МакКарті, Джуд-Лоу, Джейсон-Стетхем Роуз Бірн, Міранда Гарт, Боббі Каннавале, Морена Баккарін, Джесіка Чаффін, Сем Річардсон, Річард Брейк

Фільм Шпигун / Шпигунка (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам