загрузка...

Фільм Штурм Білого дому (2013)

White House Down
Постер до фільму Штурм Білого дому (2013)
Отримати розумну роботу співробітнику охорони Капітолію Джону Кейлу заважають недбалість і відсутність дипломатичних рис. Він більше не герой в очах дочки, яка веде свій блог і мріючи взяти інтерв'ю у самого президента Сойєра. Кейла запрошують на співбесіду в Білий дім - шанс, який не можна упустити, щоб не сталося. Навіть напад. Через лічені хвилини після атаки з'ясовується, що організатор - Мартін Уокер, начальник охорони президента, що помсти за загиблого на війні сина. Під його керівництвом скривджені урядом ветерани та анархісти, які шукають президента. А поки той під прикриттям Кейла намагається втекти на броньованому лімузині, хакер терористів з президентського бункера зламує систему NORAD. Ті, хто спостерігав відчайдушну погоню по галявинах Білого дому журналісти бачать вибух і оголошують президента загиблим. На борту лайнера над Вашингтоном терміново призводять до присяги віце-президента, але зенітна ракета по команді хакерів вже наздоганяє мета. Велика частина вищого керівництва країни убита, влада переходить до спікера палати представників Елаю Раферсону. І той віддає наказ про бомбардування Білого дому, щоб знищити терористів разом з уже напівзруйнованим будинком. Тим часом в ньому відбуваються відразу дві баталії - Уокер, взявши в заручники Емілі, змушує Сойєра активувати ядерний чемоданчик, а Кейл з ватажком терористів самозабутньо вибивають з один одного дух. Насилу, але вороги виявляються повалені, а дівчинка потрапляє в прямий ефір - розмахуючи державним прапором на галявині, вона в останні секунди зупиняє авіаудар. По свіжих слідах обчислюють, що головний лиходій - Раферсон, затівати велику війну. Джон Кейл прийнятий в команду охорони президента і убуває одужувати в госпіталь.

Інформація про фільм Штурм Білого дому (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Основні актори: Ченнінг-Татум, Джейсон-Кларк Джеймі Фокс, Меґґі Джилленгаал, Річард Дженкінс, Джеймс Вудс, Джої Кінг, Ніколас Райт, Джиммі Сімпсон, Майкл Мерфі

Фільм Штурм Білого дому (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам