загрузка...

Фільм Сікаріо (2015)

Sicario
Постер до фільму Сікаріо (2015)
Сікаріо (2015)

Фільм «Вбивця» - кримінальний бойовик про боротьбу правоохоронців з мексиканським наркокартелем. Держдепартаменту потрібен фахівець з протидії експансії наркокартелів. І саме Кейт Мейсі отримує цю посаду, хоча раніше не мала досвіду в подібній роботі. Вона брала участь в операціях із захоплення і знищення окремих торговців і пішаків у великому незаконному бізнесі, пов'язаних з наркотиками, але так далеко не забиралася ніколи. Після чергового не особливо легкого минулого завдання, Кейт погоджується перетнути американо-мексиканський кордон і почати полювання на ватажка місцевої мафії. Він заправляє всім, здійснюючи операції на мільйони і отруюючи життя нормальних людей в обох сусідніх країнах. Основна проблема відрядження в тому, що незрозуміло, кому тут можна довіряти. Дії американських спецслужб в Мексиці неофіційні, а вороги з'являються, як гриби після дощу. Мейсі виявляється в пастці: вона з самого початку була приманкою. Залишилося зрозуміти, кому це вигідно і як вибиратися зі скрутного становища.

Інформація про фільм Сікаріо (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Деніс Вільнев
Основні актори: Емілі Блант, Бенісіо Дель Торо, Джош Бролін, Віктор Гарбер, Джон Бернтал, Деніел Калуя, Джеффрі Донован, Рауль Макс Трухільо, Генк Роджерсон, Максіміліано Ернандес

Фільм Сікаріо (2015) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам