загрузка...

Фільм Сіністер 2 (2015)

Sinister 2
Постер до фільму Сіністер 2 (2015)
Сіністер 2 (2015)

Американська кіноіндустрія радує і радує глядачів новими фільмами жахів. У 2015 році без уваги не залишилися завзяті любителі трилерів - жахів, а зокрема шанувальники першої частини хоррора «Сіністер», який у світовому прокаті зібрав понад сто мільйонів доларів. У 2015 році режисер Кіран Фой та інші творці фільму вирішили повторити успіх Скотта Дерріксона, режисера першої частини і запропонували світу другу частину хоррора «Сіністер 2».

У новій частині «Сіністер 2» мова піде про молодого шерифа, який вирішив продовжити розслідування таємничих смертей, що фігурують у першій частині стрічки «Сінестер 2», і які стали причиною смерті його друга, сержанта Еліссона Освальфа. Розслідуючи ці загадкові вбивства, герой фільму - шериф знайомитися з матір'ю сімейства Кортні і її дітьми близнюками - Заком і Діланом. Вони живуть у новому будинку, втікши від жорстоких знущань батька близнюків і чоловіка Кортні. Але будинок виявився не самим дружелюбним, раніше всі люди, які в ньому жили вмирали страшною смертю. І причиною цьому, співмешканець, господар будинку - демон багулію, який дуже не любить непрошених гостей. І всіма силами і найжорстокішими методами бореться з ними.

Зможе молодий шериф розібратися і зупинити загадкові вбивства, врятувати двох забавних близнюків і їх мати Кортні? Чи буде кінець щасливим? Це і інше можна дізнатися, подивившись фільм жахів «Сінестер 2», світова прем'єра якого призначена на 20 серпня 2015.

Інформація про фільм Сіністер 2 (2015)

Рік: 2015
Жанр: Жахи
Країна: США
Кіностудія: Blumhouse Productions
Режисер: Кіаран Фой
Основні актори: Шаннін Соссамон, Джеймс Ренсон, Ніколас Кінг, Тейт Еллінгтон, Лайла Хейлі, Кейден М. Фріц

Фільм Сіністер 2 (2015) дивитись онлайн

Відео видалено на прохання правовласника через порушення авторських прав.
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам