загрузка...

Фільм Скаути проти зомбі (2015)

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
Постер до фільму Скаути проти зомбі (2015)
Скаути проти зомбі (2015)

Чим займаються справжні чоловіки під час катастрофи? Захищають жінок, звичайно ж. А також намагаються врятувати світ. Цим і належить зайнятися трьом друзям-бойскаутам. Хлопці настільки захоплені скаутським рухом, що вже вивчили всі прийоми і способи виживання в дикій природі. Вони прекрасно знають, як вийти з честю з найскладнішої ситуації. Але до такого їх ніколи не готували.

Вся справа в тому, що настав справжній зомбі-апокаліпсис. Ходячі мерці полюють за людьми. Вони рухаються повільно, але вбити їх дуже складно. Так що друзям потрібно буде знайти спосіб зупинити вторгнення мерців. Все, що вони знають про зомбі, запозичене з фільмів жахів і коміксів. Але бойскаути повинні захистити цю планету, якщо вони схиблять, то загине все людство.

Герої цього комедійного фільму довгі роки страждали від знущань і образливих жартів однолітків. Адже всі оточуючі вже давно виросли зі скаутського руху. Тепер же друзі можуть скористатися своїми навичками в реальному житті, показати свої достоїнства і зачарувати прекрасних незнайомок. Хоча одна з них, смілива офіціантка, готова захистити себе і без будь-чиєї допомоги. Дівчина приєднується до команди борців проти зомбі.

Інформація про фільм Скаути проти зомбі (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Broken Road Productions
Режисер: Крістофер Лендон
Основні актори: Тай Шерідан, Логан Міллер, Джої Морган, Сара Дюмон, Девід Кокнер, Голстон Сейдж, Клоріс Лічмен, Нікі Кос, Гірам А. Мюррей, Лукас Гейдж, Патрік Шварценегер, Блейк Андерсон

Фільм Скаути проти зомбі (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам