загрузка...

Фільм Спуск (2005)

The Descent
Постер до фільму Спуск (2005)
Джуно, Сара, Бет, Ребекка і Сем завжди були кращими подругами і просто обожнювали активний відпочинок. Одного разу сім'я однієї з них гине в автокатастрофі, і інші, щоб допомогти їй розвіятися, вирішують влаштувати прогулянку по печерах в Аппалачских горах. До них приєднується відома любителька екстриму Холлі, і група вирушає в дорогу. Дівчата спускаються під землю, знаходять вузький лаз і, спонукувані цікавістю, проповзають через нього. Раптово вхід обвалюється, і вони залишаються в непроглядній темряві, не знаючи, чи є звідси ще один вихід. Додатково до всього з'ясовується, що Джуно, організатор походу, повела групу по зовсім іншим маршрутом, тому рятувальникам невідомо їх місцезнаходження. У пошуках шляху нагору подруги йдуть далі, як раптом на них накидаються моторошні білі тварі. Це справжні господарі підземного лабіринту, які є такими, що втратили людську подобу нащадками древніх людей. Вони вбивають Холлі, і дівчата з жахом розбігаються, втрачаючи один одного в темряві. При цьому Джуно випадково ранить Бет, після чого, не дивлячись на благання, кидає її стікати кров'ю на самоті. Вмираючу знаходить Сара і та повідомляє їй, що вбивця мала зв'язок з її покійним чоловіком. Кровожерливі істоти наздоганяють і розривають подруг одну за одною, і в підсумку в живих залишаються лише двоє. Волею випадку ними виявляються зрадниця і обдурена дружина. Спочатку їм доводиться битися з мешканцями печер, а потім, в помсту за все, Сара завдає Джуно удар в ногу і тікає, залишивши її наодинці з ворогами. Дівчина знаходить вихід і їде на машині, але потім виявляється, що це була гра її уяви. У фіналі вона бачить перед собою загиблу дочку і чує страшний крик однієї з тварин.

Інформація про фільм Спуск (2005)

Рік: 2005
Кіностудія: Pathe
Режисер: Ніл Маршалл
Основні актори: Міанна Бурінг, Крейг Конвей, Наталі Джексон Мендоса, Моллі Кейлл, Стівен Лемб, Шона Макдональд, Олівер Мілберн, Саскія Малдер

Фільм Спуск (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам