Фільм Страшилки (2015)

Goosebumps
Постер до фільму Страшилки (2015)
Страшилки (2015)

З того часу, як ми починаємо читати літературні твори, образи персонажів у книзі наділяються реалістичністю. Завдяки своїй уяві читач привласнює героям певні якості, значимість, міць. Чудово, коли герої твору мають тільки позитивні якості: доброту, чесність. У таких випадках ти починаєш мимовільно їм симпатизувати. Зовсім інша справа, коли уявні образи мають вигляд якихось чудовиськ і наносять загрозу всьому живому, що оточує.

Монстри, які нібито прийшли з іншого світу, для того, щоб захопити людське населення. Хто в силах допомогти в битві з подібним, хто здатний дати дієву пораду, як подолати таких чудовиськ? Творцеві фільму Робу Леттерману вдалося створити чудову стрічку під назвою «Страшилки». Події в кінокартині «Страшилки» розпочинаються з розповіді про історію життя ні в чому не примітного юнака, якого звати Зак. Він ніяк не відрізнявся від оточуючих його людей. Але, варто було йому зупинитися жити в місті Гріндейл, в якому мешкає дивовижний літератор Роберт Стайн, так він в ту ж мить відчув особливу популярність.

Справа в тому, що письменник складав розповіді про чорних духів, сатану та іншу нечисть. Він з усіма подробицями описував їх, не остерігаючись кровопролитних моментів. Зустріч літератора і Зака сталася раптово і можна сказати, зовсім випадково. На біду або на щастя, хлопець зустрів чарівну дівчину, яку звати Ханна. Дівчина була племінницею автора дивовижних книг в кінострічці «Страшилки». Тієї самої миті Зак починає зустрічатися з результатами діяльності чудовиськ, які є плодом фантазії письменника. Монстри атакують мешканців міста і роблять з них криваву масу. Всі в шоці від того, що відбувається, жодна душа не здатна залишитися в живих і сховатися від цієї жахливої смерті.

Хлопцеві Заку і його подрузі прийшла в голову думка, що причиною подібних дій стала бурхлива уява дядечка, так як саме в його оповіданнях провідними персонажами є дуже подібні чудовиська. Але це тільки припущення, яке слід або довести, або спростувати. Крім цього, юнак і дівчина навіть не припускають, як протистояти цим монстрам, чи є шанс знову повернути їх на тексти творів. Не відаючи, до чого спочатку слід переступити, Зак і Ханна в своєму безвихідному становищі приймають рішення звернутися за підмогою до дядечка. Зрозумівши, що Роберт не в силах їм допомогти, вони наважаться битися з чудовиськами самотужки, один на один. Але битва була не настільки легка, як можна було припустити спочатку. кожен демон має унікальні звички і характер. З цієї причини перед боєм Ханна і Зак досліджують кожного з монстрів, користуючись розповідями з книг. Чи вийде у них досягти мети? Чи вийде у них протистояти чудовиськам і вийти з боротьби переможцями, можна дізнатися тільки подивившись кінокартину «Страшилки».

Інформація про фільм Страшилки (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Sony Pictures
Режисер: Роб Леттерман
Основні актори: Джек Блек Одейя Раш, Холстон Сейдж, Еммі Райан, Ділан Міннетт, Кен Маріно

Фільм Страшилки (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016