загрузка...

Фільм Світ Юрського періоду (2015)

Jurassic World
Постер до фільму Світ Юрського періоду (2015)

На невеликому острові Нумблар, який розташовується в Тихому океані, є величезний парк з динозаврами, заснований давним-давно відомим професором Джоном Хеммонд. Весь ділянка суші являє собою джунглі, де мешкали хижі динозаври. «Світ Юрського періоду» населений клонованими монстрами і має невелику кількість багатих відвідувачів. Досить довго він нормально працює і функціонує у звичайному режимі. Однак його популярність з часом значно знизилася, і кампанія вирішує піти на небезпечне і грандіозне рішення: вона створює новий атракціон для залучення клієнтів і зростання популярності давно застарілого парку. Проте його створення призводить до жахливих наслідків. Величезні чудовиська знову опиняються на волі і представляють загрозу не тільки жителям острова і відвідувачам парку, але і всьому людству. Головним героям належить вижити в умовах, де панують хижаки. Вони зобов'язані зробити все можливе, що б кровожерливі тварі не вибралися звідси і не дісталися до великих міст. Адже ці стародавні хижаки здатні запросто винищити людство.

Інформація про фільм Світ Юрського періоду (2015)

Рік: 2015
Країна: США, Китай
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Колін Треворров
Основні актори: Кріс Претт, Брайс Даллас Говард, Вінсент Д`Онофріо, Нік Дж. Робінсон, Тай Сімпкінс, Омар Сі, Ірфан Кхан, Брайан Ті, Джейк Джонсон, Б.Д. Вонг, Джуді Грір

Фільм Світ Юрського періоду (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+9 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам