Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Фільм Термінатор 5: Генезис (2015)

Terminator:Genisys
HD 720p Постер до фільму Фільм Термінатор 5: Генезис (2015)

Дивитись онлайн українською Фільм Термінатор 5: Генезис (2015)

Термінатор: Генезис (2015)

Фільм починається з короткого прологу, де Кайл Різ розповідає про те, що 29 серпня 1997 мережу оборонних суперкомп'ютерів « Скайнет »знайшла самосвідомість і завдала ядерний удар по людству. Світ перетворився на пустелю, а ті, хто вижив, назвали це «Судним днем». «Скайнет» побудував безліч роботів-термінаторів, які відловлювали і систематично знищували людей. Різ, яка народилася після війни, майже все дитинство провів на пустищах поблизу Сан-Франциско . Одного разу, в одному з колекторів, він наткнувся на термінатора, але його врятував від загибелі Джон Коннор - людина, що стала лідером всесвітнього Опору (його так само називали пророком, тому що ніхто не знав, як і звідки він так багато знає про термінаторів і про те як їх знищити). У 2029 року війна майже завершена. Повзрослевший Кайл, сержант «Тех-Ком» і кращий друг Джона, просить дозволу на останній удар по Центральному вузлу «Скайнета» в Колорадо, але Джон просить його приєднатися до штурму дослідного комплексу в Лос-Анджелесі . У запеклій сутичці, де бійці Опору несуть важкі втрати, ядро «Скайнета» знищено і всі машини перестають працювати, знаменуючи повне його поразка. Але перед цим «Скайнет» встигає запустити знаходиться в комплексі машину часу, за допомогою якої відправляє в минуле термінатора Т-800 , щоб убити в 1984 році мати Джона - Сару Коннор . Серед безлічі добровольців, готових відправитися в минуле, Коннор вибирає Кайла. Перед відправкою Коннор визнається Ризу, що вся його прозорливість заснована на розповідях матері і тепер він вперше не знає, що буде відбуватися далі.

У момент відправки Кайла один з бійців, Алекс, несподівано нападає на Коннора. А Кайл Різ в процесі переміщення в минуле отримує попередження з альтернативної реальності у формі видінь з свого невдалого дитинства (він бачить звичайне дитинство, не порушені війною). У цьому баченні повідомляється, що «Скайнет» - це мережевий комп'ютерний сервіс під назвою «Генезис», і він буде запущений в жовтні 2017 року. Одне з бачень стосується Сари Коннор, яка вимовляє якусь фразу. Прибулий в 1984 Т-800, має намір відібрати в компанії панків одяг - сцена копіює аналогічну з першого фільму , - але несподівано піддається атаці свого двійника, який зовні виглядає більш старим. В ході бійки молодий Т-800 убитий снайпером, яким надається Сара Коннор. В іншому районі міста прибув у 1984 Кайл Різ відразу ж натикається на термінатора Т-1000 з рідкого металу. Кайл намагається сховатися в магазині спортивного одягу (як і в першому фільмі), де його рятує Сара Коннор, яка приїхала на місце сутички на фургоні. Приїхавши в безпечне місце на занедбаному заводі Сара пояснює Кайлу, що минулого, в яке його послав Джон, більше немає - якимось чином «Скайнет» дізнався, що його затія з Т-800 в 1984 році провалилася і тому в новій реальності майбутнього він послав Т-1000 в 1973 рік, де той напав на сім'ю 9-річної Сари і вбив її батьків, але туди ж був посланий і перепрограмований Т-800, який врятував Сару і підготував її до майбутніх подій (завдяки чому Сара знає, хто буде її син, і ким для неї є Кайл). Вона так само пояснює, що її Т-800, якого вона називає Папс ( англ. Pops ), виглядає старим, тому що зовнішня оболонка Термінаторів складається з біологічних тканин (а тканини старіють), і що він не знає, хто саме його перепрограмував і відправив в 1973 рік, тому що всі дані про це в його пам'яті були заздалегідь стерті. Сара пояснює Ризу, що тепер їх основна мета - запобігти Судний День.

У покинутому ангарі, де вона і Папс організували притулок, Сара розчиняє останки Т-800, а коли туди прибуває Т-1000, заманює останнього в кислотну пастку, де той теж розчиняється. Кайл намагається знайти пояснення що відбувається. Якщо термінатори продовжують прибувати з майбутнього, значить в майбутньому щось пішло не так. Він розповідає Сарі, що в момент відбуття бачив, як на Джона хтось напав. З'ясовується, що Сара і Папс всі ці роки збирали машину часу, але не могли нею скористатися, тому що активувати її можна було тільки за допомогою чіпа з голови термінатора. Сара має намір відправитися в 1997 рік, але Кайл розповідає про свої видіння. У ході обговорення висувається припущення, що є дві взаємопов'язані гілки часу - оскільки вони знищили без сліду Т-800, то в майбутньому корпорація «Кибердайн» не зможе створити з його залишків революційний процесор, який стане основою для «Скайнет» (таким чином у цій альтернативної реальності події фільму « Термінатор 2: Судний день »вже не відбудуться). Замість цього, «Кибердайн» якимось чином створить «Скайнет» під виглядом «Генезис», але станеться це пізніше (тобто, «Судний день» тепер відбудеться в 2017 році). Сара вважає це непереконливим, проте Кайл вимовляє фразу Сари, яку не міг знати, але пам'ятає її зі свого бачення, і це переконує Сару переміститися в 2017. Папс не може відправитися з ними, так як його біологічна тканину сильно пошкоджена кислотою і він залишається чекати майбутнього звичайним порядком і готуватися до появи Сари і Кайла.

Портал часу в 2017 відкривається в Сан-Франциско на жвавій трасі, що викликає аварію. Кайла і Сару забирає поліція. У поліцейському фургоні Сара розповідає, що Кайл повторив слова її батька, коли на неї в дитинстві напав Т-1000. Їх доставляють в лікарню, де медик, оглядаючи їх, випадково згадує про програму «Генезис» і на уточнюючі питання Сари і Кайла він пояснює, що це комплексна операційна система, здатна об'єднувати всі комп'ютерні пристрої. Несподівано оголошується Джон Коннор, який допомагає Сарі і Кайлу вибратися з лікарні. На підземній парковці він повідомляє Кайлу, що той його батько. У цей час з'являється Папс і раптово стріляє в Джона, однак той не помирає, замість крові у нього склад з наночасток. З'ясовується, що після нападу в залі машини часу Джон Коннор потрапив до рук «Скайнета», що ховається під личиною Алекса, і піддався переробці. Джон став Т-3000 - універсальним нано-гібридом людини і кіборга, і тепер служить «Скайнет». З'ясовується так само, що «Скайнет» заздалегідь відправив Джона в 2014 рік, де з його подачі «Кибердайн» почала розробку «Генезису». Джон пропонує Сарі і Кайлу приєднатися до нього або загинути. На заперечення Сари, що тоді і він не з'явиться на світ, Джон каже, що вони вже вирвані з потоку часу (адже в цьому 2017 він не існує, тому що Сара пішла з 1984 года, не встигнувши його народити) і змін не буде , а потім атакує Папс. У ході сутички Папс поступається, і тільки завдяки випадковому запуску медичного томографа , чиє магнітне поле затримує Джона Коннора, героям вдається врятуватися.

У спеціальному притулок трійця готує напад на комплекс будівель «Кибердайн системс», але несподівано туди приходить Джон і знову пропонує Сарі і Кайлу встати на його бік. Сара не слухає його і стріляє з гранатомета. Приміщення притулку, наповнене зброєю і боєприпасами, вибухає. Сара, Кайл і Папс завантажуються в шкільний автобус і відправляються в «Кибердайн системс». Їх переслідує Джон Коннор, якому вибух не завдав ніякої шкоди. Погоня закінчується тим, що автобус з Коннором падає з моста « Золоті Ворота »у воду, а Папс, Сару і Кайла заарештовує поліція. У ході попередніх допитів для впізнання призводять маленького Кайла з сім'єю (в цій новій реальності Кайл вже в юному віці має проблеми із законом і тому в поліцейській банку даних вже є його відбитки, який збігаються з відбитками дорослого Кайла). Також під виглядом жінки-детектива в ділянку проникає Джон Коннор. Джон вступає в сутичку з Папс; починається метушня, в процесі якої Сара допомагає евакуюватися маленькому Кайлу і його батькам. Тоді ж вона говорить йому свою ключову фразу. За сприяння детектива О'Брайена, який став мимовільним свідком подій 1984 года, з поліцейської дільниці трійця рятується на вертольоті, і за ними ж на вертольоті спрямовується і Коннор. В кінцевому підсумку вони все добираються до комплексу «Кибердайн». Трійця встановлює в серверній вибухівку, але Коннор знищує детонатор. Поки він б'ється з Папс, Сара і Кайл намагаються активувати заряди без детонатора, в чому їм намагається перешкодити стрімко еволюціонує «Скайнет», в якому Кайл дізнається Алекса (солдата, що напав на Джона на початку фільму), який скорочує час відліку до своєї активації. Папс зазнає поразки від Коннора, але Сара і Кайл допомагають йому захопити Джона в магнітну пастку вже побудованої в «Кибердайн» квантової установки. Оскільки вони обидва знаходяться в установці, а на них немає біологічних тканин, то обидва згорять в електромагнітному полі, але в останній момент Папс викидає з машини часу, і його останки падають в ємність з рідким металом, а Джон гине. Сара і Кайл рятуються в спеціальному бункері, а в комплексі будівель відбувається вибух.

Через деякий час Папс розкриває двері бункера за допомогою трансформуються лез - в ємності з рідким металом він придбав нові властивості від Т-1000. У фіналі фільму Кайл Різ приїжджає на зустріч з маленьким Кайлом Різом і інструктує його запам'ятати фразу « "Генезис" - це "Скайнет" ». Оскільки «Скайнет» тепер знищений, то Сара і Кайл вирішують, що вони можуть вибрати те життя, яку хочуть. Однак, в сцені після титрів показано, що ядро «Генезису», що знаходилося в якомусь підземному приміщенні, вціліло після вибуху.

Деталі сюжету "Термінатор: Генезис"

Це альтернативний сюжет, альтернативна тимчасова лінія, не заперечує події попередніх картин.

Сюжет фільму зачіпає кілька часових відрізків: 1973, 1984, 2017, 2029. Шварценеггер зберігає роль Термінатора, місія якого - захищати Сару Коннор, поки вона росте. Таким чином, в цьому фільмі Сара виростає під опікою перепрограмованого Т-800, що в художньому плані може показати глядачеві емоційний розвиток кіборга і прихильність дівчини до нього.

Творці повернули глядачів до деяких подій перших фільмів, які підуть трохи по-іншому: згадуються епізоди в 1984-му році - прибуття Т-800 і Кайла Різа.

Судний день знову буде відстрочений, і частина фільму відбуватиметься в наші дні. Про це свідчать оголошені у фільмі персонажі, такі як «детектив-алкоголік, впродовж 30 років розслідує події, в яких були замішані Сара Коннор і кіборги»; дорослий Деніел Дайсон - комп'ютерний геній, що пішов по стопах батька; детектив Чун, яка заарештовує Сару і Кайла, коли вони прибувають в 2017 рік.

За словами Арнольда Шварценеггера, «в "Термінаторі" планується багато подорожей у часі». Актор пояснив, що Термінатор має справжню людську плоть поверх ендоскелет, яка схильна до старіння, тому у фільмі буде фігурувати кілька Т-800 «різного віку».

Антагоністи фільму - Термінатори серій Т-800, Т-1000 і Т-3000.

Основні персонажі "Термінатор: Генезис"

На початку листопада 2013 продюсери приступили до пошуку виконавців головних ролей.

Т-800 модель 101

Арнольд Шварценеггер підтвердив свою участь у фільмі. Участь актора також було обов'язковою умовою Paramount Pictures - фінансує компанії і дистриб'ютора фільму. Бретт Азар грає молоду версію T-800 з першої частини. Поверх особи Азара за допомогою комп'ютерних технологій нанесено обличчя молодого Шварценеггера. Аарон В. Вільямсон грає термінатора Т-800 іншої моделі, зі своєю індивідуальною зовнішністю.

Сара Коннор

На роль Сари Коннор проходили кастинг Емілія Кларк , Брі Ларсон , Марго Роббі і Тетяна Маслані . Емілія Кларк пройшла кастинг. На момент затвердження їй було 26 років, скільки й Лінді Хемілтон , під час її зйомок у першому « Термінаторі ». Емілія Кларк стала другою актрисою з серіалу « Гри престолів », яка виконала роль Сари Коннор. Раніше Лєна Хіді грала цю роль у серіалі « Термінатор: Битва за майбутнє ».

Джон Коннор / Т-3000

Повідомлялося, що в ролі Джона Коннора Алан Тейлор бачить Тома Харді . Переговори не склалися. У середині грудня 2013 просочилася інформація про пробах Джейсона Кларка на цю роль, з тих пір вона закріпилася за ним. Акторові 44 роки, стільки Джону Коннору за сюжетом в 2029 році.

Кайл Різ

Зіграти Кайла Різа пропонувалося Гаррету Хедлунду , Ніколас Холт і Тейлор Кітч . У січня 2014 року стало відомо, що всі троє відповіли відмовою. Наступними кандидатами стали Сем Рейд, Вілсон Бетел , Бойд Холбрук, Джай Кортні і Томас Кокерел. У результаті роль Кайла Різа отримав Джай Кортні, він міг вибути з акторського складу «Термінатора», так як знімальний графік збігався з виробництвом сиквела « Дивергент ». Але контракт був складений таким чином, щоб він зміг знятися в обох фільмах. [ джерело не вказано 29 днів ]

Детектив О'Брайен

14 березня 2014 в Мережі з'явилося повідомлення про те, що американський актор Дж. К. Сіммонс веде переговори на роль що раніше не згадуваного у франшизі персонажа «детектива-алкоголіка, протягом трьох десятків років розслідує дивні події, в яких в різний час були замішані Сара Коннор і кіборги».

Т-1000

Т-1000, присутнього в 1984 році, грає Лі Бен Хон. Імовірно це та ж єдина модель, що і в « Т2 », проте вихідне облич тепер інше.

Денні Дайсон

26 березня Джон Бойега став розглядатися на роль сина Майлза Дайсона, інженера корпорації « Кибердайн », фактично створив оборонну мережу« Скайнет ». 29 березня ресурс Deadline повідомив, що роль отримає актор Дайо Окенайі, оскільки Бойега буде зайнятий у зйомках « Зоряні війни VII ». Сам персонаж описується, як геній, який фігурує здебільшого в ув'язненні фільму. Молода людина тримає ключ до розвитку технологій, що робить Скайнет можливим.

Алекс

5 травня 2014 стало відомо, що Метт Сміт братиме участь у фільмі. Його твердження завершило кастинг головних ролей фільму. Його персонаж - Т-5000, принципово новий вид термінаторів, "инфицирующий" людей на клітинному рівні і змушує їх підкорятися Скайнет, а також перетворює інфікованого в гібрид людини і кіборга нової серії Т-3000.

Зйомки "Термінатор: Генезис"

Про перезавантаженні і створенні фільму «Термінатор: Генезис» повідомили студії Skydance Productions , Annapurna Pictures і Paramount Pictures.

Алан Тейлор був не першим кандидатом на пост режисера картини. До нього студія пропонувала посаду постановника Дені Вільневу , Енгу Лі і Райану Джонсону - всі троє відповіли відмовою.

24 січня 2014 стало відомо, що Меган Еллісон і її компанія Annapurna Pictures відмовилися від фінансування фільмів нової трилогії. Але Меган Еллісон залишиться в титрах всіх трьох фільмів в якості виконавчого продюсера. Відповідальність за фінансування взяли на себе Девід Еллісон і його компанія Skydance Productions у розмірі 66%, а також студія Paramount Pictures у розмірі 34%.

Робоча назва фільму «Vista» - у перекладі означає «перспектива, види на майбутнє», і ймовірно, є відсиланням до стала крилатою фразі кіборга Термінатора з фільму « Термінатор 2: Судний день »« Hasta la vista, baby », вимовної Арнольдом Шварценеггером , яка входить до топ 100 фраз американського кінематографа під номером 76.

1 грудня 2013 почалася підготовка до зйомок. Зйомки пройшли в Новому Орлеані і Сан-Франциско з 21 квітня по 6 серпня 2014.

Фільм не був присутній на Comic-Con 2014, нібито через зйомок, які були в самому розпалі. Проте Т3 і Т4 відвідували цей фестиваль, також перебуваючи на етапі виробництва.

Додаткові зйомки проходили з 26 січня по 6 лютого 2015 року. Відомо, що в них взяли участь Арнольд Шварценеггер, Дж. К. Сіммонс, Джейсон Кларк, Емілія Кларк.

Зіграти у фільмі виявляв бажання хороший друг [25] Арнольда Шварценеггера актор Дуейн Джонсон , він претендував на роль кіборга. Також зіграти кіборга хотів Жан-Клод Ван Дамм , повідомивши про це в соціальній мережі.

22 травня 2015 Skydance Productions на сторінках у соціальних мережах оголосила про повне завершення виробництва кінокартини.

Досить довго в пресі фільм називали Terminator: Genesis , при цьому офіційні джерела ніколи так не позначали фільм, згадуючи його як Terminator reboot . Із закінченням зйомок підсумковий заголовок став відомий - Terminator Genisys без двокрапки між словами. Слово Genesis (зародження, буття) перетворилося на стилізоване слово Genisys , де частина «sys» посилається на комп'ютерну систему або важливі файли, від яких залежить правильне функціонування комп'ютерної системи.

Показати деталі фільму

Фільм Фільм Термінатор 5: Генезис (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (218,370 голосів)
Рейтинг: 8.6/10 - 9 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам