загрузка...

Фільм Тихоокеанський кордон / Тихоокеанський рубіж (2013)

Pacific Rim
Постер до фільму Тихоокеанський кордон / Тихоокеанський рубіж (2013)
У надрах океану відкривається портал, через який в наш світ входять жахливі чудовиська, іменовані людьми Кайдзу. Вони забирають життя мільйонів людей, і руйнують сотні міст на нашій планеті. Весь світ вирішує об'єднатись на боротьбу з інопланетянами, і створюється проект зі створення потужного зброї, здатного протистояти монстрам. В його основі лежать величезні бойові роботи, з новітнім озброєнням, керовані за допомогою нейронів людського мозку. Їх ще називають єгерями. Для управління однієї такої машиною необхідно дві людини, також пов'язаних один з одним нейронної зв'язком. Два брата близнюка - Райлі і Йенс є пілотами робота третього покоління і патрулюють узбережжя в районі підводного розлому. Раптово з'являється Кайдзу на ім'я «Остроголов», і починається смертельна битва. У ній Йенс гине, а Райлі, самостійно керуючи єгерем, знищує чудовисько. Після смерті брата герой іде зі служби, а єгері починають зазнавати поразок одне за іншим. Світовий уряд вирішує закрити цей проект і почати будувати стіну, що розділяє сушу від океану. У той же час вчені досліджують мозок убитого Кайдзу і виявляють в ньому жахливу інформацію. Ці чудовиська просто розвідники, і після них через портал прийдуть «дезінсектор», які знищать все живе на планеті. Проект повертається з метою закинути в розлом ядерну бомбу. Райлі знову в строю разом з новим пілотом - дівчиною на ім'я Мако. Її батьки були вбиті чудовиськом, і вона мріє покласти цьому край. Зав'язується відчайдушна битва роботів і Кайдзен, в ході якої напарникам вдається відправити робота з ядерним реактором в портал, а самим на капсулі вислизнути з епіцентру вибуху. В результаті світ врятований, а "вікно" в інший світ закривається.

Інформація про фільм Тихоокеанський кордон / Тихоокеанський рубіж (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Основні актори: Чарлі Ханнем, Ідріс Ельба, Рінко Кікуті, Роберт Казінскі, Макс Мартіні, Чарлі Дей, Берн Ґорман, Кліфтон Коллінз мол., Рон Перлман, Дієго Клаттенхофф

Фільм Тихоокеанський кордон / Тихоокеанський рубіж (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам