загрузка...

Фільм Трейсери (2015)

Tracers
Постер до фільму Трейсери (2015)
Трейсери (2015)

Фільм «Трейсери» розповідає історію одного простого хлопця, який працює велокур’єром. Кем щоранку розвозить газети і тим самим заробляє собі на життя. Але малооплачувана робота - це далеко не головна проблема молодого хлопця, адже він заборгував гангстерам. Даний факт не дає хлопцеві спокійно жити, адже в будь-який момент за боргом можуть прийти. Але не все так похмуро в житті головного героя, так як випадок може змінити все. Виконуючи свою щоденну роботу, Кем абсолютно випадково падає зі свого двоколісного коня прямо під ноги чарівної дівчини на ім'я Ніккі. Він закохується в прекрасну дівчину і повністю занурюється в її світ. Так він відкриває для себе не тільки всю чарівність Ніккі, але і дивовижний світ паркуру. Це мистецтво його так вражає, що він готовий навчитися всім складним трюкам і небезпечним стрибкам. Чи вийде у Кема повернути борг бандитам і розібратися з усіма своїми справами? Чи зможе він пов'язати своє життя з Ніккі і паркуром? Дивіться кінострічку «Трейсери» і самі про все дізнаєтеся.

Інформація про фільм Трейсери (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Saban Films
Режисер: Даніель Бенмаур
Основні актори: Марі Авгеропулос, Рафі Гаврон, Адам Рейнер, Сем Медіна, Доа Моа, Лучіано Акуна-мол., Даг Драклер, Ендрю Елвіс Міллер, Едвард М. Келаген, Тейлор Лотнер

Фільм Трейсери (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам