загрузка...

Фільм Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015)

Ted 2
Постер до фільму Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015)
Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015)

Зустрічайте довгоочікуване повернення авантюриста і пройдисвіта на ім'я Тед в 2 частини смішної комедії +2015 року «Третій зайвий 2». Радимо дивитися кращі американські фільми онлайн в хорошій якості на нашому сайті. Життя у плюшевого ведмедя Теда склалося якнайкраще. Тепер він став набагато відповідальніше, адже у нього є дівчина, від якої у чоловіків паморочиться голова.Она красива блондинка з довгими ногами, шалено закохана в свого хлопця. У Джонні, на жаль, все не так гладко. Розлучившись зі своєю дівчиною, друг веде холостяцький спосіб життя. Ведмідь прийшов до приятеля, щоб поділитися радісною новиною. Він з подругою хоче завести дитину, однак проблема в тому, що з відомих причин Тед не може стати повноцінним батьком. Тоді Джонні вирішує допомогти йому і обидва починають пошуки відповідного донора для майбутнього дитини. ось тут вони стикаються з справжньою проблемою. Суспільство не бажає приймати нового члена, який навіть людиною не є, а ще й дітей захотів. Щоб відстояти своє право на нормальне життя Джоні і плюшевий ведмідь відправляються до юриста. Ним виявилася досить симпатична дівчина, яка вирішила допомогти друзям у що б то не стало.

Інформація про фільм Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015)

Рік: 2015
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Сет МакФарлейн
Основні актори: Марк-Волберг, Морган-Фрімен Марк Волберг, Сет МакФарлейн, Аманда Сейфрід, Ліам Нісон, Патрік Варбертон, Майкл Дорн, Денніс Гайсберт, Джованні Рібізі, Патрік Стюарт, Кейт МакКіннон

Фільм Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам