Фільм Три дев'ятки (2016)

Triple 9
Постер до фільму Три дев'ятки (2016)
Три дев'ятки (2016)

Три дев'ятки» - це поліцейський код, який використовують в Америці представники закону при виклику патрульної машини. Цей сигнал означає високу ступінь небезпеки, озброєних злочинців і складну ситуацію. Саме він звучить, якщо грабіжники беруть заручників або наставляють зброю на самих поліцейських. Але в цей раз все буде зовсім інакше. Справа в тому, що злочинцями виявляться самі служителі закону, які, забувши про клятви, обов'язок і честь, вирішили зайнятися кримінальним бізнесом.

Корупція процвітає не тільки в уряді, але і в поліції. Приятелі і колеги задумали значно збільшити свої рахунки в банку, зробивши небезпечний злочин. Вони прекрасно знають, як працюють «копи», оскільки самі не раз зустрічались з діями злочинців-грабіжників. Але саме цей досвід дасть їм можливість втекти від погоні і сховатися з награбованим. Тільки виникає ряд проблем, пов'язаних з доказами і показаннями свідків. Щоб відвести від себе підозри, поліцейським потрібно направити детективів по неправильному сліду. І при цьому вони хочуть уникнути внутрішнього розслідування. Як це зробити? Підставити інших людей, звинувативши їх в порушенні закону. Але чи вийде у продажних «копів» уникнути відповідальності за цей злочин?

Інформація про фільм Три дев'ятки (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Worldview Entertainment,Anonymous Content
Режисер: Джон Гіллкоут
Основні актори: Аарон Пол, Кейт Вінслет Вуді Гарельсон, Кейсі Аффлек, Ентоні Макі, Чіветел Еджіофор, Ґал Ґадот, Норман Рідус, Тереза Палмер, Майкл Кеннет Вільямс

Фільм Три дев'ятки (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016