загрузка...

Фільм Тринадцять привидів (2001)

Thir13en Ghosts
Постер до фільму Тринадцять привидів (2001)
Інтригуючий хоррор з вражаючими спецефектами є ремейком відомої картини 1960 «13 привидів». Артур Крітікус потрапив в біду: згорів будинок, загинула дружина, залишивши йому двох дітей. Сім'я змушена тулитися в скромній квартирі, за сином і дочкою допомагає доглядати найнята за гроші няня - перспективи аж ніяк не радісні. Але одного разу з'являється нотаріус зі звісткою про те, що раптово помер дядько Сайрус, він залишив у спадок Артуру будинок. І це не просто будинок, а чудо інженерної думки, скляний велетень у вигляді куба, на прозорих станах якого викарбувані арамейські заклинання. Саме вони утримують під замком злісних привидів, яких колекціонував ексцентричний мільйонер. Нові мешканці моторошного особняка виявилися в хитромудрої пастці. Вся міць потойбічного світу активізується, якщо до дюжини привидів приєднається тринадцятий привид. За злою волею дядечка саме племінник повинен стати черговою жертвою. Чи є порятунок з цієї пекельної машини? Пропонуємо вам дивитися онлайн фільм жахів «Тринадцять привидів».

Інформація про фільм Тринадцять привидів (2001)

Рік: 2001
Країна: США, Канада
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Стів Бек
Основні актори: Тоні Шелуб, Ембет Девідц (Embeth Davidtz), Метью Ліллард (Matthew Lillard), Шеннон Елізабет (Shannon Elizabeth), Алек Робертс (Alec Roberts), Ебігейл Мевіті (JR Bourne), Ра Дигга (Rah Digga) та інші.

Фільм Тринадцять привидів (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам