загрузка...

Фільм Троя (2004)

Troy
Постер до фільму Троя (2004)
Головний епос людства фундаментальна «Іліада» в вільному переказі голлівудського кінематографа. Наскільки хороший улюбленець жінок красень Бред Пітт в обладунках і з мечем, можна подивитися онлайн в фільмі «Троя». Юний і палкий царевич Паріс не на жарт захопився дружиною Менелая. Почуття настільки захопило молодих людей, що вони біжать від чоловіка красуні. Але таку образу Минулий знести не може. За допомогою він звертається до брата спартанського царя Агамемнона. Той не може упустити шанс підкорити волелюбну Трою. Агамемнон збирає безліч ахейців всіх героїв, якими тільки може похвалитися Греція на чолі з непереможним Ахіллом, і відправляється війною на Трою. Але і троянці не дарма вважаються нащадками богів: вони не мають наміру видавати свого царевича і його кохану і сміливо приймають виклик ахейців. Маленької переможної війни не вийшло, війна все розростається, тим більше що ахейские війська розривають внутрішні протиріччя. Сам Ахілл більше не бажає виходити на поле брані.

Інформація про фільм Троя (2004)

Рік: 2004
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Вольфганг Петерсен
Основні актори: Бред-Пітт, Ерік-Бана, Орландо-Блум, Даян-Крюгер, Шон-Бін Пітер О`Тул, Брайан Кокс, Брендан Глісон, Саффрон Берроуз, Роуз Бірн

Фільм Троя (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам