загрузка...

Фільм Труднощі перекладу (2003)

Lost in Translation
Постер до фільму Труднощі перекладу (2003)

Відмінний приклад мелодраматичної кінокомедії демонструє кінострічка «Труднощі перекладу» ( «Lost in Translation)» від кінорежисера і сценариста, володаря призу «Віденського кінофестивалю», двох премій «Національної ради кінокритиків США», а також «Премії Гільдії сценаристів США» Софії Коппола. Приголомшливий фільм радує яскравістю переданих емоцій, кумедними пригодами головних героїв, а також відкриває невимовної краси світ нічного Токіо. Шикарна гра оскароносного Біла Мюррея, номінованого за роль в цій стрічці на «премію Гільдії кіноакторів США». Разом з блискучою Скарлетт Йоханссон, яка отримала приз «Віденського кінофестивалю», вони роблять кінострічку неперевершеним шедевром кіномистецтва, відзначеним як професійними критиками, так і простими глядачами, що буває досить рідко.

Цей воістину шедевральний витвір повинен хоча б раз в житті побачити кожен глядач і не тому, що кіно гарне, просто воно зачіпає всі грані душі і навіть ті, які приховані глибоко в нас. Такі кінострічки з'являються вкрай рідко і не дивитися їх просто злочин проти мистецтва.

Інформація про фільм Труднощі перекладу (2003)

Рік: 2003
Країна: США, Японія
Кіностудія: Focus Features
Режисер: Софія Коппола
Основні актори: Білл-Мюррей, Скарлетт-Йохансон Акіко Такешіта, Казуко Шібата, Акіра Ямагучі, Кетрін Лемберт, Франсуа Ду Бойс

Фільм Труднощі перекладу (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам