загрузка...

Фільм В активному пошуку (2016)

How to Be Single
Постер до фільму В активному пошуку (2016)
В активному пошуку (2016)

Фільм "В активному пошуку" - романтична комедія 2016- го року. Історія її створення непроста. За основу був узятий роман Ліз Туччіллло, що вийшов в 2008-му році. Ще тоді Дрю Беррімор загорілася ідеєю екранізувати цей твір. Але процес пошуку коштів, акторів і режисера зайняв цілих 7 років. Адаптацією сценарію займалися чотири сценаристи. У підсумку - чудова стрічка з Дакотою Джонсон, Елісон Брі, Ребел Вілсон і Леслі Манн в головних ролях.

Ліз Туччілло в минулому була сценаристом гучного "Секс та місто". Природно, фільм, знятий по її книжці, дещо схожий за стилем на попереднє творіння. Всі ті ж жіночі труднощі і проблеми. П'ять героїнь - абсолютно різних і абсолютно унікальних персонажів. Вони подорожують світом у пошуках справжньої і найчистішої любові, знайомляться з чоловіками, ходять на побачення, радіють і розчаровуються, ридають на плечі у подруг і знову шукають. Вся ця суміш почуттів і історій приправлена гострим інтелектуальним гумором, красивими пейзажами Балі, Австралії, Італії, чудовою музикою і реалістичною акторською грою. Дивитися фільм "В активному пошуку" буде цікаво всім хоча б тому, що це - барвиста і яскрава історія.

Хочеш стати щасливою - будь такою, навіть якщо ти ще не знайшла свого супутника, навіть якщо рідні і друзі весь час нагадують тобі про твій вік і самотність. Такий можна підібрати слоган до цього фільму. Все поневіряння і пригоди головних героїнь змушують співпереживати їм, радіти їхнім успіхам. Комедія вийшла тонкою, динамічною і красивою. Її сміливо можна назвати справжнім фільмом для жіночої душі. Але дивитися онлайн в хорошій якості "В активному пошуку" можна всією сім'єю. Картина піднімає настрій і мотивує, захоплює і дарує відчуття заспокоєння.

Фільм буде цікавий навіть тим, хто вже прочитав книгу і знає, яким буде фінал. Інтерпретація Крістіана Дітгера - це шедевр, який відрізняється від оригінального роману. З феміністичного роману режисер створив цілком нейтральний фільм.

Інформація про фільм В активному пошуку (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Flower Films (II),New Line Cinema
Режисер: Крістіан Діттер
Основні актори: Дакота Джонсон, Елісон Брі, Ребел Вілсон, Леслі Манн, Деймон Ваянс мол., Андерс Голм, Джейсон Манцукас, Ніколас Браун, Джейк Лейсі, Нік Бейтман

Фільм В активному пошуку (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам