загрузка...

Фільм Велика втеча (1963)

The Great Escape
Постер до фільму Велика втеча (1963)

Фільм «Велика втеча» ( «The Great Escape», 1963) заснований на реальних подіях. Він розповідає історію військовополонених, яких не зміг зламати навіть найстрашніший концтабір. Раз у раз вони намагаються повернути собі свободу, ризикуючи при цьому життям. І навіть спеціальний табір Люфтваффе, звідки, як вірили полковники німецької армії, втекти неможливо, не зміг їх зупинити, адже герої вірять, що втеча - це не просто бажання, а обов’язок перед батьківщиною.

Знайти лазівку, продумати шляхи відступу і пройти непоміченими через ретельно підібрану охорону не так-то просто. Довгий час союзники змушені підкорятися своїм ворогам, щоб вивчити обстановку і як слід підготуватися. І ось нарешті з'явилася довгоочікувана можливість! Колючий дріт залишений позаду, герої на волі, але піднята по тривозі погоня вже в дорозі. Чим закінчиться це полювання на людей?

Незважаючи на досить простий сюжет, фільм тримає глядача в напрузі до останнього кадру. Він показує, через що довелося пройти солдатам, які боролися проти фашизму і як важливо не опускати руки, продовжуючи боротьбу до останнього подиху.

Інформація про фільм Велика втеча (1963)

Рік: 1963
Країна: США
Кіностудія: Mirisch Corporation
Режисер: Джон Стьорджес
Основні актори: Стів-МакКвін Джеймс Гарнер, Річард Еттенборо, Джеймс Дональд, Чарльз Бронсон, Дональд Плізенс, Джеймс Кобурн, Ганнес Мессемер, Девід МакКаллум, Гордон Джексон

Фільм Велика втеча (1963) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам