загрузка...

Фільм Віктор Франкенштейн (2015)

Victor Frankenstein
Постер до фільму Віктор Франкенштейн (2015)
Віктор Франкенштейн (2015)

У цьому фільмі основну розповідь буде вести не сам герой, а тільки його перший помічник - Ігор. З його точки зору ми зможемо подивитися на легендарного лікаря-вченого - Віктора Франкенштейна. Історія про нього вже давно стала обростати різними припущеннями і міфами. Ця кінокартина відкриє нестандартний погляд на його постать і дії. Хто він справді, цей геніальний дивак, що оживив жахливих потвор? Ніхто ніколи не знав і навіть не підозрював, що могло таїтися, ховатися в душі у цій темній особистості. Його доля була прихована від багатьох очей і ніхто не думав, що він спочатку нічим і не відрізнявся від простих смертних. Адже він почав свою непросту кар'єру тим, що зробив зі шматків померлих людей людину. Потім винайшов спосіб, як оживити її, намагаючись довести, що це можливо створити без втручання найвищих сил, а тільки за допомогою науки. Коли його творіння стає живим, чоловік розуміє, що створив справжнього жахливого монстра. Нині страховисько вирвалося з-під контролю і живе своїм окремим життям. Що буде робити тепер сам винахідник, яким чином він зможе приборкати зомбі?

Інформація про фільм Віктор Франкенштейн (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Пол МакГіган
Основні актори: Деніел-Редкліфф Джеймс МакЕвой, Джессіка Браун-Фіндлі Чарльз Денс, Эндрю Скотт, Марк Гетісс, Луїза Брілі, Фредді Фокс, Деніел Мейс, Валін Кейн

Фільм Віктор Франкенштейн (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам