загрузка...

Фільм Володар перснів: Хранителі персня (2001)

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Постер до фільму Володар перснів: Хранителі персня (2001)
Толкін був упевнений, що його книгу неможливо екранізувати. Слідом за ним так вважали і мільйони фанатів Середзем'я по всьому світу. Але Пітера Джексона це не зупинило. Як з культової книги вийшов не менш культовий фільм, можна подивитися онлайн в картині «Володар кілець: Братство кільця». Виходу першої частини трилогії чекали з найбільшим нетерпінням. Але режисер нікуди не поспішав, він знав, що тут у нього немає права на помилку. Тільки музику до фільму писали більше двох років, зняли близько трьох тисяч годин матеріалу, які і лягли в основу тригодинний епічної саги. І на цей раз режисерові і його колегам вдалося підкорити серця навіть самих скептично налаштованих фанатів Толкіна. До того ж фільм захопив в Середзем'я мільйони нових любителів фентезі і пригод. Отже, маленький мирний народ хоббіти, самі непримітні і слабкі жителі величезної країни, раптом опиняються в центрі дивовижних подій і небезпечних пригод, які здадуться не під силу і більш високим істотам. Але, як відомо, від своєї долі не втечеш, і Фродо з друзями відправляється в дальній похід, від результату якого залежить майбутнє всього їх світу.

Інформація про фільм Володар перснів: Хранителі персня (2001)

Рік: 2001
Жанр: Фентезі
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер:
Основні актори: Елайджа-Вуд, Домінік-Монаген, Лів-Тайлер, Кейт-Бланшетт Віґґо Мортенсен, Ян МакКеллен, Домінік Монаген, Шон Бін

Фільм Володар перснів: Хранителі персня (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам