загрузка...

Фільм Воскресіння (2016)

Risen
Постер до фільму Воскресіння (2016)
Воскресіння (2016)

Події фільму переносять нас майже на 2 тисячі років тому, розповідаючи про загибель Ісуса з Назарета. Якщо бути точніше, то в кінострічці «Воскресіння» мова піде про ті дні, коли Ісуса раптом оголосили воскреслим. Коли ці чутки доходять до Понтія Пілата, він відправляє центуріона Клавіуса розібратися в ситуації. Не в силах повірити, що засуджений їм єврейський пророк дійсно є Сином Божим, Понтій закликає Клавіуса будь-якими способами довести протилежне, навіть якщо з'ясується, що Ісус дійсно живий. Адже якщо люди повірять в це, то в Єрусалимі почнеться повстання. Виконуючи наказ правителя, сотник прибуває в Єрусалим, але не може знайти тіло Ісуса. Незабаром він зустрічає учнів Месії, яких очолює... сам Ісус! Ця зустріч змінює світогляд Клавіуса і змушує його приєднатися до послідовників Христа. Дізнавшись про зраду підлеглого, Пілат відправляє слідом за ним загін легіонерів. Тепер Клавіусу необхідно допомогти християнам уникнути помсти римлян, щоб через 40 днів Ісус міг піднестися на небеса. Для Центуріона це стає серйозним моральним випробуванням, адже всього тиждень тому він, як і інші люди, бачив в пророці звичайного єретика.

Інформація про фільм Воскресіння (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Кевін Рейнольдс
Основні актори: Джозеф Файнс, Пітер Ферт, Кліфф Кертіс, Марія Ботто, Луїс Кальєха, Антоніо Хіль-Мартінес, Річард Етуілл, Стюарт Скудамор, Енді Гетергуд, Том Фелтон

Фільм Воскресіння (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам