загрузка...

Фільм Все як ти захочеш (2015)

Absolutely Anything
Постер до фільму Все як ти захочеш (2015)
Все як ти захочеш (2015)

«Монті Пайтон» в інопланетному форматі жартують знову.
Інопланетяни, що тримають населення Землі під контролем на манер божественного, розчаровані в дурно себе провідних вихованцях і мають намір знищити планету, але перш дають нам усім останній шанс. Наділяють довільно обраного людини магічною силою (будь-які бажання виконуються, варто йому лише змахнути рукою) - з тим, щоб подивитися, наскільки егоїстично він скористається відкрилися можливостями. Першим ділом лондонський шкільний вчитель Ніл (Саймон Пегг) одним махом на радощах умертвляє три десятки особливо обридлих учнів, але потім (що, на щастя, можливо) скасовує каприз і переходить до менш кровожерливим забавам. Кадрить сексапільну сусідку (Кейт Бекінсейл), вчить собаку говорити людською мовою (озвучення - остання роль покійного коміка Робіна Вільямса), перетворюється на американського президента (і негайно стає жертвою замаху) і просто в «якогось відомого людини»: в дзеркалі виникає Альберт Ейнштейн. Гранично вільна екранізація оповідання Герберта Уеллса - перший за 30 років спільний кінопроект учасників «Монті Пайтон» (Гілліам, Кліз і режисер Джонс озвучують анімованих інопланетян). Британська преса поставилася до картини прохолодно, картаючи авторів за старомодність і підлітковий гумор, ну так і культова сьогодні «Життя Брайана» свого часу викликала на батьківщині в першу чергу замішання.

Інформація про фільм Все як ти захочеш (2015)

Рік:
Кіностудія: Bill and Ben Productions,GFM films
Режисер: Террі Джонс
Основні актори: Кейт-Бекінсейл, Саймон-Пег, Робін-Вільямс Террі Гілліам, Джоанна Ламлі, Роб Рігл, Джон Кліз, Едді Іззард, Емма Пірсон

Фільм Все як ти захочеш (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам