загрузка...

Фільм Всесвітня війна Z (2013)

World War Z
Постер до фільму Всесвітня війна Z (2013)
У минулому слідчий ООН, а нині тихий сім'янин, агент дізнається про нашестя зомбі. Всього за кілька секунд покусані люди перетворюються на монстрів. Разом зі своєю сім'єю він намагається сховатися на туристичному фургоні. На наступний день на зв'язок виходить його добрий друг, заступник генерального секретаря ООН, який посилає за чоловіком вертоліт. По прибуттю на місце йому пропонують стати членом команди, яка розслідує причини епідемії. Відправившись на американську базу, першої яка повідомила про нашестя зомбі, він з'ясовує, що буквально за кілька днів до початку пандемії ізраїльські піддані звели величезну стіну навколо своєї столиці. Тепер агент слід в Єрусалим, який продовжує приймати всіх неінфікованих біженців. Через деякий час декільком монстрам вдається увірватися в місто і підняти паніку. Герой разом з ізраїльською дівчиною-лейтенантом на лайнері вилітають в дослідницький центр ВООЗ. Добравшись до сховища хвороботворних організмів, чоловік робить собі ін'єкцію обраної навмання патогенної культури, так як зомбі атакують лише здорових людей. Він спокійно повертається в табір біженців до залишеної ним сім'ї і допомагає вченим створити вакціну- «камуфляж». Далі на планеті починається масове знищення монстрів. У фінальних кадрах картини показані відео зі всіх точок Землі, на яких знята війна із зомбі.

Інформація про фільм Всесвітня війна Z (2013)

Рік: 2013
Країна: США, Мальта
Кіностудія: Plan B Entertainment
Режисер: Марк Форстер
Основні актори: Бред-Пітт, Метью-Фокс Мірей Енос, Джеймс Бедж Дейл, Метью Фокс, Даніелла Кертеш, Луді Бокен, Фана Мокоена

Фільм Всесвітня війна Z (2013) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+12 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам