загрузка...

Фільм Залізна людина 3 (2013)

Iron Man 3
Постер до фільму Залізна людина 3 (2013)
Після подій, описаних у фільмі «Месники», Тоні Старк переживає сильну кризу. Депресія посилюється постійним відчуттям страху і незахищеності, яке змушує винахідника робити все нові і нові варіації бронекостюмов. Відносини з оточуючими, в тому числі з Пеппер Потс, погіршуються. Тим часом в місті з'являється вчений Олдрич Кілліан, колись страждав від невиліковної хвороби, яка зробила його інвалідом. Несподівано одужав і помолоділий Кілліан пропонує Потс як представнику «Старк Індастріз» свої інноваційні розробки, але Пеппер підозрює, що вони пов'язані зі зброєю, тому відкидає пропозицію. Разом з раптовою появою Киллиана телебачення заповнюють сюжети про часті теракти, відповідальність за які бере на себе якийсь Мандарин. Після чергового вибуху Тоні публічно кидає виклик терористові, оголосивши на всю країну свою адресу. Пізніше особняк Старка атакує вертолітний флот. Пеппер Потс вдається врятуватися, а Тоні Старк не встигає відбитися, в результаті чого виявляється похованим на дні океану під руїнами. Джарвіс рятує боса і відправляє костюм в провінцію, щоб Тоні відновив сили, поки всі думають, що він загинув. Старк відновлює сили, лагодить костюм і попутно вивчає місця вибухів. Тоні встановлює, що вибухи викликані речовиною Екстреміс, яке в 1999 році розробляла його знайома Майа Хансен. Тим часом Джарвіс встановлює координати секретного штабу Мандарина. Старк проникає туди і дізнається, що Мандарин - дешевий актор, найнятий Олдріч Кілліаном. Таким чином з'ясовується, що Кілліан і є справжній Мандарин. Свого часу Олдрич також найняв Майю, щоб привласнити собі Екстреміс, але не зміг доопрацювати формулу. Старка виявляють, але йому вдається втекти. Він дізнається, що Пеппер Потс в полоні у Киллиана. В цей же час лиходії викрадають президента, маючи намір убити його в прямому ефірі. У компанії свого друга полковника Роудс і цілої армії дистанційно керованих костюмів Старк рятує президента. Кілліан виводить свій батальйон генномодифікованих солдатів. Починається справжнє місиво з комп'ютерної графіки, з якого Старк і компанія виходять переможцями. Після знатного мочилова від депресії Тоні не залишається і сліду. Він вирішує позбутися від усіх костюмів і атомного реактора в грудях. Життя налагоджується.

Інформація про фільм Залізна людина 3 (2013)

Рік: 2013
Країна: США, Китай
Кіностудія: MarvelParamount-Pictures
Режисер: Шейн Блек
Основні актори: Роберт-Дауні-Молодший, Бен-Кінгслі, Пол-Беттані, Стен-Лі Дон Чідлі, Гвінет Пелтроу, Гай Пірс, Ребекка Голл,

Фільм Залізна людина 3 (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам