загрузка...

Фільм Життя (2015)

Life
Постер до фільму Життя (2015)
Життя (2015)

В головній ролі молодий талановитий фотограф, який вже деякий час працює у відомому і популярному журналі "Life". Хлопець домігся того, що його стали вважати майстром своєї справи, тепер йому довіряють часом зовсім непрості завдання. Молодий фотограф ще жодного разу в житті не підводив своє керівництво і завжди виконував вчасно отримане завдання, за що і отримував свої заслужені преміальні. І ось настав той день, коли йому запропонували зробити знімки знаменитого Джеймса Діна. Фотограф вирішив, що зможе впоратися з цим завданням легко і швидко. Ось тільки хлопець не врахував того, що Дін ніколи не спілкується з представниками ЗМІ і тим більше не дозволить якомусь фотографу його фотографувати для журналу. Що ж тепер робити молодому фотографу? Адже на кону його репутація, яку він заробляв непосильною працею. Він не може допустити, щоб лише одне, нехай і нелегке завдання, зіпсувало йому всю кар'єру, тому потрібно знайти якийсь спосіб, щоб зробити ці знімки і чим швидше, тим краще. Що ж придумає талановитий папараці? Чи вийде у нього виконати завдання або ж вся кар'єра і репутація, яка будувалася не один рік, піде під укіс?

Інформація про фільм Життя (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: See-Saw Films, Barry Films, Corner Piece Capital
Режисер: Антон Корбейн
Основні актори: Роберт-Патінсон Дейн ДеГаан, Джоел Едгертон, Пітер Лукас, Лорен Галлагер, Дрю Леджер, Алессандра Мастронарді, Джейсон Блікер

Фільм Життя (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам