загрузка...

Фільм Жива сталь / Реальна сталь (2011)

Real Steel
Постер до фільму Жива сталь / Реальна сталь (2011)
Відтепер в прогресуючому людстві, що досягло високого рівня гуманності, бокс заборонений, так як визнаний занадто жорстокою грою. Але людська природа, як би її не намагалися змінити, не досконала і вона вимагає, як і тисячі років тому хліба і видовищ. Ви ж пам'ятаєте, як в Древнньому Римі проходили гладіаторські бої? Наскільки жорстокими вони були? Але ж люди приходили багато в чому подивитися не на те, як красиво, як цікаво і захоплююче борються суперники - вони приходили подивитися на вбивство, на смерть і на кров. Пройшли тисячоліття, але з тих пір мало що змінилося. Хіба що форма підношення боїв - боксерські бої ведуть тепер величезні, руйнівні роботи, керовані людьми. Їх створює спеціально навчені люди, ними керують професіонали, а бренди роботів-боксерів розкручують спеціальні піарники. Правда поступово такі бої з професійних переходять в більш просту середу, в звичайний народ, де немає правил і де борються іржаві бляшанки до останньої краплі мастила. Сред борців-підпільників з «Живої сталі» онлайн і Чарлі Кітон. Раніше він виступав на професійному рингу, претендував на пояс чемпіона, але після заборони битися «людей з людьми», він почав керувати роботами і став програвати один бій за іншим, залазячи все більше і більше в боргову яму. Але несподівано він дізнається про існування одинадцятирічного сина і це змінює все його життя. Спочатку він не сприймає його всерйоз, та й справді який з нього батько? Але поступово вони прив'язуються один до одного і разом намагаються підготувати до боїв старого робота, підібраного буквально зі смітника ... Невже маленький хлопчик зможе дорослому чоловікові, досвідченому бійцеві допомогти стати чемпіоном?

Інформація про фільм Жива сталь / Реальна сталь (2011)

Рік: 2011
Країна: США, Індія
Кіностудія: Touchstone-Pictures
Режисер: Шон Леві
Основні актори: Хю-Джекман, Еванджелін-Лілі Дакота Гойо, Кевін Дюранд, Ентоні Макі, Джеймс Реборн, Гоуп Девіс, Ольга Фонда та інші.

Фільм Жива сталь / Реальна сталь (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам