загрузка...

Фільм Знедолені (2012)

Les Misérables
Постер до фільму Знедолені (2012)

Дії сюжету у фільмі «Знедолені» (2012) розгортаються в ХIХ столітті. Головним героєм фільму є колишній каторжник Жан Вальжан, який зовсім недавно вийшов з в'язниці. Тепер у нього є шанс почати життя з чистого аркуша. Але все виявляється не так просто. Доля знову виявилася до нього жорстока, і йому довелося знову порушити закон. Це був його єдиний шанс почати нове життя, але в якийсь - то момент все пішло не так. І тепер Жан Вальжан стає швидким злочинцем, і якщо його зловлять, то йому загрожує суворе покарання. Крім усього цього, у Жана помирає його кохана жінка - Фантина, яку він любив усім серцем. Жан звинувачує себе у смерті своєї дружини, адже він вважав себе відповідальним за життя своєї коханої, і тепер він не може пробачити себе. Єдиним порятунком для нього є його дочка - Козетта, яка тепер стала для нього найближчою людиною. І Жан Вальжан готовий на все заради того, щоб його дочка була щаслива. Але це не так просто зробити, адже він у розшуку. І його справою займається інспектор Жавер, який мріє піймати Вальжана. Він йде за ним, буквально по п'ятах. Для кожного з них - це справа життя. Жан Вальжан вважає своїм обов'язком зробити свою дочку щасливою. А Жавер, у свою чергу, хоче убезпечити вулиці міста від побіжного злочинця.

Інформація про фільм Знедолені (2012)

Рік: 2012
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Том Гупер
Основні актори: Хю-Джекман, Енн-Хетеуей, Расселл-Кроу, Саша-Барон-Коен Аманда Сейфрід, Гелена Бонем Картер, Едді Редмейн

Фільм Знедолені (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам