Фільм Зразковий самець 2 (2016)

Zoolander 2
Постер до фільму Зразковий самець 2 (2016)

Дивитись онлайн українською Зразковий самець 2 (2016)

Зразковий самець 2 (2016)

У 2001 році на екрани вийшов фільм «Зразковий самець» про чоловіка-модель Дерека, який починає справжню війну проти конкурента - молодої зірки подіумів Хенсела. З тих пір пройшло вже чотирнадцять років і ось ми знову зустрічаємо Дерека, який вже встиг потоваришувати з Хенселем. І обидва вони тепер перебувають в однаковому становищі. Модельний бізнес жорстокий і світу високої моди вони вже не потрібні. Однак наші друзі зможуть довести всім, що про них поки рано забувати...

Цікаво, що сама ідея зйомок продовження з'явилася ще в 2008 році. Але Бену Стіллеру знадобилося цілих шість років для того щоб зібрати новий акторський ансамбль. Сам він як і раніше виконує головну роль (і займається продюсуванням та режисурою), а його друга знову грає Оуен Уїлсон. До кастингу також приєдналися Пенелопа Круз і Джастін Бібер.

На підтримку цього проекту Бен Стіллер і Оуен Уїлсон навіть пройшлися по подіуму - причому не де-небудь, а на Тижні моди в Парижі, де їм довірили закривати показ колекції Валентино. Актори настільки впевнено демонстрували публіці елегантні чоловічі костюми та розкішні шовкові піжами, що немає ніяких сумнівів в тому, що і з роллю в легендарній комедії кожен з них прекрасно впорався.

Показати деталі фільму

Фільм Зразковий самець 2 (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам